263. FSC - may we meet again

Kad sam video sa kim sam u polufinalu znao sam da sam se jedva provukao, a da pesma najverovatnije ide u top 10 ako uspe da prođe dalje. Zadovoljan sam osmim mestom, a jako mi je drago što su se u top 10 našli forumaši koji nisu tamo često.

Hvala puno na poenima za Kjaru:

12 @Replay @Storm @Stole @Stefan28
10 @Tetsujin
08 @Nemanja97

I naravno svima ostalima kojima je pesma bila u top 10.

1717538662065.png
 
Kad sam video sa kim sam u polufinalu znao sam da sam se jedva provukao, a da pesma najverovatnije ide u top 10 ako uspe da prođe dalje. Zadovoljan sam osmim mestom, a jako mi je drago što su se u top 10 našli forumaši koji nisu tamo često.

Hvala puno na poenima za Kjaru:

12 @Replay @Storm @Stole @Stefan28
10 @Tetsujin
08 @Nemanja97

I naravno svima ostalima kojima je pesma bila u top 10.

View attachment 23096
Super pesma!

Jel to na nastupu ona fotelja iz rts-ovog fundusa?
 
Cestitke Djole89 na prvoj pobedi u proteklih 5 godina koliko sam ovde. Jeste da se smo se lepo pocastili sa nulom, ali pesma mi je dopadljiva. 👏
Cestitam zelenom za ovu organizaciju, interesantna tema, pesme su bile odlicne i posebno sto nije bilo gresaka (ako se ne varam). 👍 Gorakukus je to sto je organizator ostao u pf-u i plus jos poslednji.🙁

Zahvaljujem na poenima, a kad pogledam TOP poene od koga sam dobio, prijatno sam iznenadjen: 12p Petar, Gollum; 10p zeleni, Vax, Leo Cezar; 8p dracarys, Filhy

Ono sto mi je zanimljivo kada pogledam TOP 5 su imena forumasa: Djole89, Filhy, Jasamtvojdetektiv, Stefix i Tinte. Do sada je nezamislivo bilo da budu ovi forumasi, a da nema nijedno uspesnije ime FSC-a na novom forumu. Jos kad pridodam eticu u TOP 10 i kada vidim ko je u bottom 5, stvarno mislim da se ovo odigralo u nekoj drugoj dimenziji. 😅

Sa rezultatom sam prezadovoljan. Ocekivao sam neko 13. mesto, a ono pobeda u pf-u (mislim da mi je ovo prva ili druga pobeda) i TOP 5. A u drugom pf-u je pobedio Filhy. Cestitam.
 
Back
Top