263. FSC - may we meet again

Čestitke Đoletu na pobedi i pohvale zelenom na organizaciji. Hvala svima na glasovima u polufinalu - Pokahontasu i Vaxu na 8, Gollumu na 7, Replayu na 6, Petru i dracarysu na po 3 poena i detektivki na 1. Rezultati manje više dobri, drago mi je što je Drew barem izbegao samo dno, ako nije mogao TOP10 za njega.

Printscreenovi: prijave: Paučica, Choda; glasovi u polufinalu: cinque, Petar; glasovi u finalu: dracarys, Filhy.




 
I desilo se cudo. Top 10 posle tacno godinu dana. Tada sam sa Angelinom Jordan osvojila drugo mesto kod Pokahontasa i evo tek sada 7. sa Garijem. Interesantno mi sto su oba izdanja pocela istog datuma, kao i to sto mi je tada Gary Moore bio jedna od opcija na narednom izdanju kod Bebija gde sam takodje dobila zadatak vezan za one koji vise nisu sa nama.
Hvala puuuno svima koji su dali poene za "Still got the blues".

Cestitke Djoletu na pobedi. Simpaticna je pesma, vec mi je bila poznata odnekud, toliko da sam pomislila da je vec ucestvovala.

zelenom pohvale za organizaciju.
 
@Filhy drugo mjesto, to se mora posebno naglasit ☝️👏
Hvala, hvala, do neba hvala!!! 😃🙏❤️
Na putovanju sam tako da tek sada gledam ove divne rezultate, iako su mi u međuvremenu neki već dojavili kako sam prošao. 😁
Iskreno, u svoj toj frci sam i pesmu brzinski poslao. Iskočio mi je predlog da su Go_A objavili novu pesmu, ja je pustio i dopala mi se. Od Zelenog sam prethodno izvukao slobodan zadatak, video da su oni do sada samo jednom učestvovali i to u Leovoj režiji i osvojili drugo mesto, te nakon tri moja uzastopna ispadanja i dosta loših rezultata rekoh sebi da je to znak da pucam sa zicerom ovaj put, pa kako bude.
Ovo mi je prvi top 5 rezultat na novom forumu, a drugi top 3 ikada. Ko zna, možda se jednog dana dogodi i ta famozna pobeda, a možda i ovo znači da me nikako neće, videćemo. 🙂

Bravo Zeleni na sjajnim i vrlo uzbudljivim priredbama uz svemirsku grafiku i bravo Đole na pobedi!!! 🏆

Čestitam na odličnim pesmama posebno Stoletu (mojih 12 poena), Etici (zanimljivo je da sam istu vrhunsku pesmu i ja slao na jednom prethodnom forumu, ali nisam uspeo ni u finale da uđem; čestitke i za konačni top 10), zatim Tinteu i Dežurnom.

Hvala i ovako ponaosob najviše katolićkoj koaliciji (Zelenom i Margy) na 12 poena! 💚❤️ Hvala veliko Stormu na 10 🩷 a takođe i Čoda, Doda, Tetsi, Stole i Petar su oni kojima se zahvaljujem na top 3 rangu. 😊
Zatim još kažem hvala na bodovanju: Nemanja (7), Destry (7), Dr Who (6), Vax (6), Gollum (6), Stefan (5), Stefix (5) i svima ostalima na nižim poenima. Samo od sedmoro vas sam dobio nulu.

Vidimo se na predstojećem spektaklu u Pohatanu! 😃
 
Aaaaa Filhy ti si bio drugi. Bravo bravo bravo! Nisam učestvovao, a možda bi ti moji poeni doneli pobedu, čini mi se da često glasam za tvoje pesme.
 
Back
Top