264. FSC - Prvi mačići se u vodu bacaju

Nešto sam očekivao da će ovaj FSC biti na 80+ strana, ali fudbal je uradio svoje. :D Mene svakako drži hajp i dalje i jedva čekam da vidim rezultate.
 
Dvije pjesme toliko su mi se uvukle pod kožu da jedva čekam vidjeti tko mi ih je otkrio. 😻 Iz različitih su polufinala pa je jedna u pf dobila 12, a druga u funalu.

Što se pjesama tiče, dosta jako izdanje, a organizacija još jača.
Ovaj put moooožda stignem uživo ispratiti rezultate.
 
Glasao, finale vrlo dobro (Bilo bi odlično da sam i ja u istom), Izdvojio 15 pesama za poene.

Pokyy pokidao sa organizacijom kao i inače, možda i najbolja tvoja organizacija do sad!

Strpljivo čekam novu temu 🥰
 
Jedva sam glasao.

Prejako izdanje.

Čestitke svima na izboru pesmi. Razvalili ste.

Poki, ne treba trošiti reči o tvojoj organizaciji. Fenomenalno odrađen posao. I van esc sezone fsc gori!

U stilu Desingerice poručiću vam samo jedno - budite gas!
 
Dok se pesme preslusavaju, evo kako smo glasali po pf-ima.

1. pf:
12p Tomris - Da ne znam da MilanB ne ucestvuje, pomislio bih da je to on poslao. Podseca me na njegov repertoar. U ovakvoj konkurenciji, pesma mi se toliko izdvojila i najbolja mi je pesma izdanja. Boxy, bravo.
6p C. Soldier - Polagano je dogurala do ove pozicije. Mozda bi u finalu vise bilo. Ocena 10.
3p Chris Grey - Odlicna pesma. Ocena 10- zbog tog, bar meni, kompjuterskog glasa koji mi malo mnaje prija.
2p Macha Ravel - Bas me je prijatno iznenadilo da mi se ovako nesto toliko dopalo. Mozda je za nijansu malo splasnulo, ali svakako je odlicno. 10-

Hteo bih da dodam da mi se dopala pesma od Adamovica. Iako nije moj fazon, od mene visoka ocena 9+.

2. pf:
4p O. Buzova - Na kraju mi je ostavilo dobar utisak. Ima neku foru u refrenu. 10-
3p Dylan - Ovo sam mislio da ce biti siguran finalista. 10-
2p z++ - Sigurno bi napredovalo u finale. Steta sto nije imalo prilike da se cuje u finalu. Ni ovo nije neki moj fazon, ali mi jedopadljivo. 10-

Pesma koja je, recimo, imala najveci pad, ali iskljucivo sto su mi se ostale pesme vise dopale nakon nekoliko slusanja, je od Ene. Od mene ocena 9+.

Sad zamislite kako bi izgledao moj "semafor". Vise od polovine bi bilo zeleno, a jos neke zute bi trebalo u zeleno. Tako da ne bi bilo smisla i postavljati.
Jedini koji je pao ispti i dobio ocenu manje od 6 je Desingerica. Zao mi je Dezurni, ali sledeci put da se bolje pripremis. Ajde jos pesma mi i nekako moze da prodje, da bude na granici za 6, ali njegov glas mi se ne dopada. Tako da mi i ovako slabasnu pesmu jos vise je spusti.

Vec cu u napred da cestitam Pokahontasu na bas bas odlicnoj organizaciji. Usao je u finale i zelim mu da se dokopa bar TOP 10, da se fino nagradi. Bez obzira da li je pesma dobila 12p ili je na poslednjem mestu.
 
Hvala. Lepo je cuti posle duzeg vremena, da neko pohvali moj ukus. ☺️
 
Back
Top