264. FSC - Prvi mačići se u vodu bacaju

Nažalost izgleda da nema interneta u Bosni, Evrovizija2024 je diskvalifikovan :(

Glasanje je završeno, imamo pobednika!

Pogađajte ko je šta poslao, a u 15:45 vam otkrivamo ko je šta poslao. Pobednik pogađalice ulazi u legende Eksel tabele. Razmislite o ovoj nagradi, videli ste kakvo je slavlje bilo u Rolexlandu nakon nagradice:

View attachment 23553
Da li će mi samo učešće u narednom izdanju biti zabranjeno ili na više?
 
Pohvale na odličnoj organizaciji Pokahontasu, čestitke Doctor Who na pobedi. Hvala svima na glasovima, rezultati manje-više dobri.

Printscreenovi: prijave: Tetsujin, Gollum; glasovi-polufinale: cinque, Paučica; glasovi - finale: Arsenic, zeleni.

Prijavu i glasove organizatora, kao i LU ću postaviti naknadno. :)

EDIT:

 
Last edited:
Moram ovako, pošto mi iz nekog razloga, forum ne prihvata nijedan link gde god da je uploadujem, a malo pre mi uredno postavio ovo iznad. :/
Po prvi put, nemamo novog forumaša na broju 1, uz to su se upisali i četvoro novih - etica, Jasamtvojdetektiv, creature (kao debitant) i Majsta94. :)


fc7c26493724aa8626ace9fd73b68ae6.png
 
Last edited:
Kako? Stavila sam kao atachment u post. :/

EDIT: Ipak nisam. :ROFLMAO:

EDIT2: Konačno mi prihvatilo neki link, tako da sam sklonila atachment. :)
 
Last edited:
Kako se ovo boduje? Da li je ovo broj poena koje je svako dobio za svaki FSC na kom je ucestvovao ili?

Kad ce nov FSC?
 
Evo konačno i malo podužeg govora od mene, nisam nikako stigao tokom nedelje da sednem i ispišem sve kao i da prešaltam tabele.

Pobedu zaista očekivao nisam :D Još jednom ste mi pokazali da apsolutno ne poznajem generalni ukus FSC-a haha samo se to nepoznavanje ovaj put isplatilo.

Pesmu koju sam poslao sam otkrio kada mi je Spotify istu pustio kada sam jednom prilikom imao uključen Smart Shuffle, koji inače ne podnosim :D Odmah sam znao da ću je slati na takmičenje u budućnosti i eto, poklopilo se da to bude na Pokijevom Podrumara Song Contest-u. Tom prilikom i hvala Pokiju na fenomenalnoj organizaciji i posvećenosti. Voleo bih da sam imao i ja malo više vremena da učestvujem u igricama i diskusijama, ali svakako to ne umanjuje sav trud koji je Poky izneo na izdanju.

Hvala i svima na glasovima! Voleo bih da imam snage ponaosob svima da vam se zahvalim, ali nadam se da praštate izmorenom čoveku :D

Ovo mi je treća pobeda ikada i stvarno je nisam očekivao samo jedno izdanje nakon prošle :D Samim tim je ovo i verovatno moj najbolji plasman na LU od starta takmičenja. Neverovatno mi zvuči. Pogotovo kad se uzme u obzir i koliko je bilo odličnih pesama na ovom izdanju - posebno bravo za @cinque i za Nails, sad sam prvi put čuo tu pesmu i zarazio sam se haos, kao i za @Endrega i Španjolku koju znam od ranije i apsolutno obožavam (skinuo si mi je sa spiska!).
 
Moram ovako, pošto mi iz nekog razloga, forum ne prihvata nijedan link gde god da je uploadujem, a malo pre mi uredno postavio ovo iznad. :/
Po prvi put, nemamo novog forumaša na broju 1, uz to su se upisali i četvoro novih - etica, Jasamtvojdetektiv, creature (kao debitant) i Majsta94. :)


fc7c26493724aa8626ace9fd73b68ae6.png
Šta reć, a ne zaplakati

Što je najgore imam bolju prolaznost u finale nego prošle godine (6 od 10 za sada), samo što u finalu budem kao Srbija ili prosek ili dno
 
Meni je prošla sezona po plasmanima bila mehh, a imao pobedu, a pre toga isto ovako nekoliko puta na LU bez pobede. Sad hoću i LU i pobedu! 🤣
 
Zanimljiva mi je cinjenica da mi je procvetalo otkako Milos-S ne ucestvuje. Tako da .... mogao bi jos malo da odmara od FSC-a. 😅

A sto se tice prvog mesta, jeste da smo skoro na polovini, ali ovaj put se jos niko nije odvojio. Bice tu jos borbe. S obzirom da sam se popravio, na kraju bih bio prezadovoljan kada bih zavrsio u TOP 15.
 
Back
Top