264. FSC - Prvi mačići se u vodu bacaju

@Doctor Who Pesma je lepa ali u ovoj konkurenciji teško do bodova. Opet svaka čast na pobedi!

Hvala još jednom svima koji su glasali za Ashe. Emotivno sam vezan za pesmu tako da sam jedva čekao da je pošaljem i eto dočekah!

Poky razvalio si! Možeš na zaslušeni odmor ali kratak! Vrati nam se opet kao organizator uskoro!
 
Čestitke Doktore, odlična je pesma, u slabijoj konkurenciji bi sigurno bilo najmanje 7 poena.

Hvala na glasovima za Madalen, nije pesma potpuno tipična za mene, ali je zaista sjajna. Ne znam čak ni da li bi se usudio da je pošaljem da nisam bio DF. Za mene drugi top 5 plasman zaredom, ne mogu biti nezadovoljan, ni najmanje. ❤️
 
Za početak, čestitke @Doctor Who na pobedi! Nažalost pesma je ostala bez poena kod mene, kao i ostatak top 5 ekipe, ali je bila izdvojena za poene, kao i MIRAVI @Petar i Telenova @Bebi .

Saint Stefanija je glasala ovako:

12p Ekoh - Hole In Your Head @Ro97
10p Spiritbox - Circle With Me @Paučica
8p Artemas - i like the way you kiss me @Jasamtvojdetektiv
7p Valentinna - Pirane @Miki
6p Jeck - Parapluie @Majsta94
5p Saint Levant - Nails @cinque
4p Ashe - Moral Of The Story @Destry94
3p Dona Missal - Keep Lying @Leo Cezar
2p ILLUMSHADE - Here We Are @Nije sve tako sivo
1p Alexander Stewart - House Of Cards @Ivana

Finale je stvarno bilo odlično i podeliti i raspodeliti poene je bio pakao.

Hvala na malobrojnim glasovima sa Krisa Greja u polufinalu, žao mi je što sam ispao, ali sam se plašio da će tako biti i da taj overproduced stil možda neće prijati forumašima.

Inače je danas izašao i spot za pesmu

Takođe veliko bravo @Pokahontas na fenomenalnoj organizaciji, ništa manje nismo ni očekivali!
 
Cestitke na pobedi, fenomenalna pesma, ostatak rezultata manje vise uzasan, predobra tema i organizacija.
 
Organizator 265. FSC-a je Bebi.

EwkNyR8.png

Ostatak ću videti da stavim malo kasnije, eventualno sutra.
 
Opa, sjajna pobjednička plus ja u top 10 prvi put ove godine! Isplati se napraviti pauzu nekad 😄

Čestitke Doktore na pobjedi i Poka na priredbi i organizaciji! Hvala svima na glasovima za kišobranče
 
Back
Top