264. FSC - Prvi mačići se u vodu bacaju

Glasuvi Bejbilenda

12- Madalen Duke - How Villains Are Made
10- Ashe - Moral of the Story
08- Grossstadtgeflüster - Ich kündige
07- Artemas - i like the way you kiss me
06- PARG - Araj
05- Ditonellapiaga - E' tutto vero
04- Alkyone - Apano stin Triantafyllia
03- Ekoh - Hole In Your Head
02- VALENTINNA – Pirane
01- Spiritbox - Circle With Me
 
GIF je naravno bio šala, prezadovoljan sam ovim plasmanom. Pesma mi se samo javila kad sam video temu i čim je odobrena znao sam da ide visoko. Meni se pojavila na Instagramu kao reklama nekoliko puta i tako sam se zarazio i stavio na spisak za FSC. :D

Hvala, hvala puno:

12 - @cinque, @Gollum, @Margy, @Replay, @whisky, @zeleni
10 - @Choda, @dodo, @Nemanja97, @Zoki
8 - @Ro97

I ostalima kojima je Miravi bila u top 10, naravno.

Ako gledamo top 10 plasmane, na kraju će mi ovo biti i najuspešnija godina od povratka foruma :eek:

2022: 6x
2023: 3x
2024: 7x

Mora da je do toga što sam ponovo od skoro počeo da idem u Lidl. :D

Čestitke @Doctor Who na više nego zasluženoj pobedi i @Pokahontas na fenomenalnoj organizaciji, verovatno omiljeno izdanje ove godine meni lično. Nisam ga za džabe hajpovao. 🤣

I za kraj, naravno:

1718909838945.png
 
Čestitke na pobedi @Doctor Who .💯 Želim da se zahvalim svima koji su glasali za Artemasa, ovo je drugo izdanje za redom na kom završavam u top 10 i jako me raduje što su me konačno krenule i ove fsc igrarije😍. Moram da kažem da je Poky oduvao sa organizacijom, sve je bilo perfektno od početka do kraja.👏 Svaka čast svima na odabiru pesama, ne pamtim kad mi je bilo teže da raspodelim poene, oduvali steeee!
 
Snažno sam navijao za Miravi u finalnom duelu, moram to priznat!!! Planirao sam je slati uskoro, pa sam se iznenadio kad sam je vidio kao učesnicu, reko tko se to drznuooo, ali eto i 2. mjesto je dobar rezultat, isto tako i moja 12 Josh 4. mjesto, isto kao i Miravi htio poslat u bliskoj budućnosti, jako lepi rezultati za te dvije pjesme... bravo za Petra i Creature

Čestitke Doctoru na pobjedi ⭐
 
Imamo dve prijave za organizaciju, moraćemo se konsultovati. Tako da ko prati EP, slobodno neka na miru gleda derbi, ime organizatora u narednim satima. :)
 
Doctore, čestitam na pobedi kojoj nisam doprinela.
Nije moja šolja čaja, ali bitno je da većini jeste. Uživajte u trijumfu.
giphy.gif


Poky, za ovakvu organizaciju
images
 
Bravo, Doc Who! Uspeh za uspehom.
Baneri vrh, divne pastelne boje i ideja.
Tek sad sam se ukljucila jer mi je Iphone pao u kofu vode 🥹😢 ekran crn ali se cuje zvuk sa druge strane (razgovarala sam) nemam takav srafciger da ga otvorim i osusim. Sta da radim jel zna neko? Kuckam sa starog moba. Izvinjavam se na digresiji.
 
Evo da se zahvalim svima koji su glasali za moju pesmu ali posebno @Jasamtvojdetektiv i @Arsenic jer su mi njihovi bodovi najveće iznenađenje.

Ovakav plasman sam otprilike i očekivala ali me je ugodno iznenadio moj plasman u polufinalu.

I eto, dala bih više pesama desetke i dvanaestke da sam mogla, nekim pesmama koje su ispale iz ove perspektive mi je žao što im nisam još podigla bodove ili dala, ali eto ovo mi je škola i drugi puta ću pametnije. 😅
 
Gledam sad tabelu. Bas je bilo neizvesno do samog kraja. Cak 3 pesme je konkurisalo za pobedu do poslednjeg glasanja.
Sto se tice pobednika, zakaya i ja (kao poslednja dva glasaca) smo prakticki doneli pobedu Alkyone. Zajedno smo dodelili 18p (8+10)., dok smo Maravi dodelili 5p (0+5). A tada je Maravi vodila sa 4p razlike.
Steta sto nije bilo prikazano po starom Evrovizijskom principu.
 
Čestitke DW! Od mene 7p u finalu, a na drugačijem izdanju bi sigurno bilo 12, pesma je divna. 😻
3/4 pesme iz mog vrha su u top 3 i čini mi se da se to skoro nije desilo, pa sam prezadovoljan konačnim rezultatima.

Bravo Poky, poznato je koliko entuzijazma uneseš u organizaciju i sve je i sada bilo odlično. 😸👌

Hvala mačkama iz visokog društva (Bebi, cinque, Ivana, Detektivka, Niko, Petar, Stefix, Stole i debitant zeleni) na poenima za Lxendru! 😻
 
Back
Top