264. FSC - Prvi mačići se u vodu bacaju

A što se komentara na moju pesmu tiče...

crash-fall-down.gif
"Ne lomite mi bagrenje semafore" 🎶
 
Slusam upravo na radiju nedeljnu Play listu, evo na trecem mestu jedne pesme sa ovog FSCa 😆
 
Kako ko. 🙃 Ja radio slušam par puta godišnje lol
 
Ovo izdanje mi je odlicno, kao i proslo. Nisam hteo da ostavljam ocene ili semafore jer ne bi imalo smisla, jer bi vise od 2/3 pesama dobile ocene 9 ili 10, s druge strane velika vecina bi bila u zelenoj zoni. Samo jedna pesma bi imala manju ocenu od 6 ili bi bila u crvenoj zoni.
Za moj predlog je u sutini podeljeno misljenje, tako da uz malo srece mogu u finale. A bicu iznenadjen da sa ovakvom pesmom prodjem u finale, jer uglavnom se lose prolazi.
Pohvale Pokahontasu na dosadasnjom organizaciji, ali mi se cini da ovo EP malo odvlaci stvari. S obzirom da sam uskracen sa vremenom, ne mogu da ispratim kako treba.
Tek sam skoro ustao i imam toliko vremena da jos jednom preslusam pesme (a neodlucan sam) pre utakmice i posla.
 
Komentari i ocene za moju pesmu su svakojaki, pa i nemam baš neka preterana očekivanja.

Izdanje je odlično i imam favorite, a dosta pesma za sitnije poene je ostalo ispod crte.
 
Ja ne pamtim da sam ikada ovako teško glasao i da sam imao ovoliko problema sa rasporedom poena, iako sam pesme preslušao, pa jedno 12 puta barem do sada! Polufinale je sjajno, ali pritom se retko šta ističe.

Što se tiče moje pesme, ovaj put stvarno baš pojma nemam šta da očekujem. Sve je moguće, od topa do flopa.
 
Back
Top