265. FSC – Čov(j)eče, ne ljuti se!

Lepe pesme iz Bebilenda.
Naša delegacija i dalje ne napušta hotel - što zbog napasača od pre dva dana što zbog protesta ispred hotela zbog jučerašnjih komentara. Osjećamo se nebezbedno a organizatori su toliko nadrogirani i oduzeti da ne reagiraju na naše apele.
 
Ja sam objedinio sve što postoji na ovom forumu, komentari u bojama semafora + ocjene nakraju u obliku dakako i svakako semafora 🙏🚦

Dosta dobro izdanje, nema puno loših pjesama

1. POLUFINALE

Bad Bunny - Tití Me Preguntó - Bože pustih suzu nakraju pjesme, i ništa mi nije bilo jasno, jer ovo nije bila srceparajuća balada, kakve sad suze, i onda sam shvatio da je suza radosnica jer se konačno pjesma završila 🚦🚦

DNK feat. Naum Petreski х Dzambo Agusev Orchestra - Zivote Brate - Koliko mi je svejedno u vezi ovoga, baš ono evo ne znam, ne pokreće me, dođe prođe i to je to 🚦🚦

Zorja - Kao ti - Pa dobro je ovo, nije mi nešto inspirativno da se raspišem jer sve je na mjestu, sve je pristojno, sve je lepo, Zemlja se okreće oko svoje osi i dalje, sunce greje itd. 🚦🚦🚦🚦

Purple Disco Machine, Benjamin Ingrosso feat. Nile Rodgers & Shenseea - Honey Boy - Ovo sam čuo na radiju neki dan! Zavozalo me, baš sam se fino proveo, definitivno može! 🚦🚦🚦🚦🚦

Lozano - Vardare - Ovo me više duševno pomaklo nego oni raniji Makedonci, ima tu nešto, a njega je uvijek užitak slušat 🚦🚦🚦🚦

Phil Harris, Bruce Reitherman - The Bare Necessities - Eh sad, vi malo igrate na kartu nostalgije je liiii!? Uspjelo vam je, ovo ne mogu ne voljet 🚦🚦🚦🚦🚦

Meghan Trainor - Better When I'm Dancin' - Njena figura može, njena pjesma ne može! Poslušat ću još jednom na mute poslije.
Ali opet nije ni za crveno, jer nije baš teška katastrofetina
🚦🚦🚦

Set It Off - Why Worry - Vrlo jednostavna pjesma za koju imam osjećaj da je napisana u pauzi za hrišćansku kafu, ali meni se sviđa 🚦🚦🚦🚦🚦

Faouzia & John Legend - Minefields - A pa jbg, nije ovo baš fer, Faouzia čim zine meni zvuči predivno, pjesma me ne dotiče toliko koliko njihovi glasovi, lijepo ih je stvarno za slušat 🚦🚦🚦🚦

Krajno - Lutam - Praktički copy paste pjesma Život koju sam ja slao od Krajna, tako da eto ne moram ništa dodavat ovdje, odlično 🚦🚦🚦🚦🚦

ILLENIUM & Teddy Swims - All That Really Matters - Još jedan moj izvođač, i to nedavni! Dobar tekst, to je prvo šta sam primijetio i doživio, drop je odličan, a opet je i emotivno, fini paket 🚦🚦🚦🚦🚦

Olivia Rodrigo - All i want - Možda sam ja za Oliviu Rodrigo, tko znaaaa, ali shvaćam da ona nije za mene, od svih pjesama koje ste slali od nje, mislim da mi je samo jedna bila dobra, ali njen talent je neosporan! 🚦🚦🚦

Jerry Heil & alyona alyona- ПОДОЛЯНОЧКА - Čuo sam ovo već, bilo je samo pitanje vremena kad će se pojavit na FSCu, priznajem fan sam, uistinu 🚦🚦🚦🚦🚦

Aleksandar Tarabunov Feat. Tamara Todevska - Samo ti mi falish - Ju, pa ovo je simpatično, ne očekivah to, zbog faktora ugodnog iznenađenja ide zeleno u semaforčetu 🚦🚦🚦🚦

Cesaria Evora - Sangue de Beirona - Tko se ovog sjetio, ja sam zaboravio da ova pjesma postoji + nikad nisam ni znao tko ovo točno pjeva, vrlo intrigantno...hmmmmm 🚦🚦🚦🚦

Trad.Attack! - Pass-pass - Jao kako dobro! Estonski miluje moje uši, tako da to je plus odma u startu, a pjesma je baš zarazna, jako dobar izbor 🚦🚦🚦🚦🚦

Cat Pierce - You Belong To Me - Znate ono kad vozite prema zelenom na semaforu i taman se krene palit žuto, i onda ne znate u tom djeličku sekunde dal zakočit ili projurit, to mi je ova pjesma, ali ispravnije je stat nego projurit, zato će bit žuto 🚦🚦🚦

Stefanos Pitsiniagkas - Dynata (Ta Ta Ta) - Prvi put sad čujem original, čuo sam dosad samo Tairovićku(Daj Daj), sviđa mi se ovo naravno, kidalica, sve čestitke, od srca hvala
TA TA TA TA
🚦🚦🚦🚦🚦

Barns Courtney - Fire - Dal ću se ubiti od slušanja ubuduće, pa neću, ali da je kvalitetno, itekako je 🚦🚦🚦🚦

Zoe Wess - Lightning - Definicija FSC pjesme, kad netko kaže FSC pjesma to je ovo, kako se piše FSC pjesma piši Zoe Wess - Lightning, itd, shvatili ste, ali takve pjesme ja uglavnom volim, pa tako mi i ova itekako prija uhu 🚦🚦🚦🚦

FAUN feat. Fatma Turgut - Umay - Slušajući ovo baš mi dođe da napravim juriš na Konstantinopol, fora je ovo, originalan izbor 🚦🚦🚦🚦

La Rappresentante di Lista - Diva - Nije mi ovo dovoljno catchy, ovakve pjesme mi moraju bit catchy na prvu, a ova to nije 🚦🚦🚦

Giorgia, Marco Mengoni - Come neve - A joj evo ne znam, lijepo je, jel ste to htjeli da kažem Vi koji poslaste ovu pjesmu!? Evo rekao sam, lijepo je...i to je to, nemam više ništa za dodat, niti osjećam neke dodatne emocije dok slušam, ali bitno da je lijepo 🚦🚦🚦

Isabel LaRosa - favorite - E ajde sad malo ozbiljno, zbilja mi se ne sviđa ovaj novi trend u kojem mi uzimate pjesme sa spiska, u šta se ovo pretvorilo!? Jesam ja vama uzimao ikad išta!? Nijesam, pa čime sam ja onda ovo zaslužio!? 🚦🚦🚦🚦🚦

2. POLUFINALE

Jude & Frank - La tarde - Malo skakuće po živcima moram priznat 🚦🚦

Céline Dion - Think Twice - Moja mama je "kriva" što volim ove njene starije hitove, ušlo mi tada u ušesa i više nikad nije izašlo vanka 🚦🚦🚦🚦🚦

Lizzo - Juice - Znam pjesmu, puštala se na radiju, kao simpatična je, ali ništa posebno ako ćemo biti iskreni jedni sa drugima 🚦🚦🚦

Oonagh - Nan Úye - Nju volim slušat, uvijek mi nekako zvuči epic 🚦🚦🚦🚦

The Kolors - ITALODISCO - Klasični Kolorsi, ništa vanzemaljsko, ali mrdanje kukovima je neizbježno, pjesma je vajb 🚦🚦🚦🚦

Zayde Wolf ft. Neoni - Oblivion - Pjesma ravno iz FSC klan kuhinje, baš ima taj miris, tu aromu, refren najbolji dio pjesme, ostatak mi je malo uspavljujući, ali okej pjesma sve u svemu 🚦🚦🚦🚦

David Guetta ft Nicki Minaj, Bebe Rexha & Afrojack - Hey Mama - Ova pjesma mi je već ishlapila, da je poslana tad kad je i izašla, bila bi ocjena više, ovako više nema hajpa u meneeeee 🚦🚦🚦

Marshmello, Khalid - Numb - E ovo je baš vajb, fina ljetna pjesmica, plaža, ljetne romanse itd, pashe bash, itekako pashe 🚦🚦🚦🚦🚦

Dua Lipa ft DaBaby - Levitating - Dua može uvijek, bilo kada, bilo gdje, koliko god puta treba, tu sam! S razlogom jedna od najpopularnijih pop pjevačica trenutno 🚦🚦🚦🚦🚦

Angelina Mango - Melodrama - Hm, više mi je pažnje ukrao spot u kojem se ona bacaka na sve strane, nego pjesma, a to nije baš dobar znak, nisam još načisto sa ovim 🚦🚦🚦

Jane Zhang|張靚穎 — 星光 - A tko li je ovo poslao, baš se pitaaaaam, lijepo je i zbilja se nadam da će imat svoju publiku, ali ja nisam ta publika, kao lepo i ajmo dalje 🚦🚦🚦

Fast boy - Good life - Još jedna ljetna pjesma, zamišljam kako trešti ovo iz onih kafića na obali tik uz more, pije se koktelčić itd 🚦🚦🚦🚦

Kristína - Oceán - Jako lijepa pjesma, izuzetno mi je sjela, no možda bi još i više kidala kad bi bila u izvedbi Kristina Pelakova ft. Helena Paparizou ft. Feminnem, šta vi mislite? To je samo neki moj osjećaj naravno hehe 🚦🚦🚦🚦🚦

INNA - Cheeky - Znam i ovu pjesmu, odlično vozi, nema se puno šta reći 🚦🚦🚦🚦🚦

Slobodan Trkulja - Svadbarska - Sadi malaaaa borove i jeleeee, boroveeee i jeleeeee, boroveee i jeleee boroveee i jeleeeee boroveeee i jeleeeeee, čekaj nisam još gotov, boroveeee i jeleeeee boroveeeeee i jeleeeee sadi malaaaa boroveeee i jeleeeeee boroveeee i jeleeeeee sadi sadi malaaa boroveeee i jeleeee boroveeee i jeeleeeee, pomozite mi ljudi, boroooove i jeleeeee borooveee i jeleee, super je ovo, refren jako zarazan! 🚦🚦🚦🚦🚦

Michele Morrone - Feel It - Jako dobar prijelaz sa sadi mala na sado mazo, mada toliko sam se izdivljao na sadi mala borove i jele da ne znam imam li energije i koncentracije za sado mazo, ali pjesma kao pjesma super 🚦🚦🚦🚦🚦

RÜFÜS DU SOL - Underwater - Lijepa melodija, dok sam slušao odvelo me u neka razmišljanja o tajnama svemira, piramida i tako tih stvari 🚦🚦🚦🚦

Barbara Pravi - La Pieva (Chez moi) - Barbara opet pronađena preslatka, ali ovo nije nešto što ću nastavit slušat ubuduće, samo ok 🚦🚦🚦

Gossip - Real Power - Joj ne znam, kad bi mi netko stavio pištolj na glavu i pokušao me natjerat da ponovno poslušam ovu pjesmu rekao bi mu PUCAJ! Eto to je komentar, bez ljutnje naravno, poštujem ja sve ljude ovdje, hrišćanska kafica itd, samo nisam baš uživao u pjesmi 🚦🚦

Gerd - Survive The Crisis - Korektna balada, kvalitetna, proletila mi prilično brzo, nije loš odabir uopće što se tiče ovog zadatka 🚦🚦🚦🚦

Pipiolas - Romancero Propio - Koliko je ovo cinque/Bebi/dodo, zasigurna trojka, pa ajde čak je i fora, iako nije moj stil, ali nekako bi bilo pregrubo da bude u žutom, a slušljivo mi je 🚦🚦🚦🚦

Beyoncé - AMERIICAN REQUIEM - Bože ovdje sam umalo bruh dobio koliko sam se naprezao da smislim neki komentar, jer po meni je ovo promašena tema zadatka, i onda ne znam kako da ju komentiram, sve u svemu nisam oduševljen baš nešto 🚦🚦

Naïka - Ma Chérie - Ohooo, bonjour madame, ljubim ruke, pjesma Vam je izuzetno senzualna i sviđa mi se mješavina francuskog i engleskog, prelijepo zvuči doista! Jel volite možda semafore? Da? Evo vam onda 4 komada semafora 🚦🚦🚦🚦
 
Sad Cartoon GIF
 
Nama se jedu šnenokle, a niko neće da časti domaćina!
 
Back
Top