265. FSC – Čov(j)eče, ne ljuti se!

Poslušao sam još jednom finale, sad puštam rekapulju, i uskoro stižu glasovi u Bebilend!
 
Ma sklonite šišmiša! Kome uopšte bitno mišljenje irelevantne osobe.
 
Ne valja kad pohvalim, ne valja kad ne pohvalim. Molim za koncentraciju.

Slažem se.
 
Ohhmmmmm 🧘‍♀️

Wash off your makeup, you don't need to fake up, take a step and break up, it's a time to wake up!
 
Nije mi uopste jasna osoba koja ulazi u temu i komentarise u istoj, a nema prava ucesca! Unajmicu Malu kao privatnog detektiva da mi prepricava najzanimljivije dogadjaje kada ne mogu sve da ispratim 🤭
 
Jest da suosjećamo s Bebijem, ali to nas nije omelo da sastavimo savršene glasove koji su upravo zapečaćeni, te će podmornicom pristići do naših otočnih susjeda 🙏
 
Sećam se da je prošle godine bivši forumaš who must not be named na mom izdanju hteo da odustane, i bukvalno sam ga molio da to ne uradi baš zbog tog pravila lol bilo mi žao, ali opet valjda svako ko to uradi bude svestan posledica.
Je l' to bilo kad su ti poslati neispravni glasovi - ono pesme koje su dobile top poene u polufinalu ostale bez poena u finalu, pa si ti bio kažnjen iako krivica nije bila tvoja? :unsure:
 
Nemanja je često online, a nikako da glasa. Deluje mi da ni ne želi. A Pipika nam nije bila online od juče, liberta od 4 ujutru garant spava.
 
Back
Top