265. FSC – Čov(j)eče, ne ljuti se!

HoD Boxyland-a Karen Walker koja je trenutno na odvikavanju od alkohola u Dominikanskoj republici naravno pod lažnim imenom kao Anastassia Beaverhausen

original-30630-1424972632-14.jpg

poslala je supervizorku nacionalnog izbora Mariju Kulić, a kako ne zna šta će sa parama rešila je da organizuje spektakularni Red Carpet pred sutrašnje finale. Na bilbordima ćete prepoznati svoje HoD-ove. 😌 Ovo je bila neka šala na mom FSC-u, ali se forumašima baš bilo dopalo pa je pretilo da postane tradicija.😄

 
Katastrofa koliko je samo teško izglasati u ovom brutalnom finalu! o_O Oko dve trećine pesama je odlično! Ostatak su mahom meni dosadne mainstream pop pesme (što na engleskom, što na italijanskom) koje mi i ne smetaju, ali i jedna etno pesma koja jako neprirodno zvuči.
Nekako sam smanjio spisak na 11 i od njih stvarno imam muku koju da odbacim, a mrtav sam umoran i moram da spavam... Čak bih, ako baš moram, izbacio možda i svoju desetku iz polufinala, a nemam pravo na to (možda i srećom)! Mislim da će ipak neke pesme koje su u semaforu dobile najjaču nijansu zelene morati (teška srca) da lete :( a jedna "žuta" pesma mi je napredovala i gotovo sigurno dobija fine bodove u finalu.
Jutro je pametnije od večeri. :oops:
 
Ma sutra ima da grmi! :love: Kako glasate nije ni čudo što će biti napeto proglašenje.

Ima još dosta vas da glasa, ujutru radim pa ću malo teže proveravati glasove jer nisam pri ekselu.
 
Back
Top