265. FSC – Čov(j)eče, ne ljuti se!

Kakav ste ti i Liki par eh... Je l' ti peva Zvao si me mala Liki a ja tebe samo Miki? :ROFLMAO:
Bas tako Boxy, smorila je vise sa tom pesmom 🙄 moram i ja da pocnem da se opijam, ali cekam vikend 🤭

Pa šta njoj fali? Imamo dosta mladića u katalogu, ipak je seks turizam kod nas najrazvijenija grana privrede.
Nece da otkriva javno, kaze porazgovarcete licno cim se zavrsi izdanje. Sprema se da vas poseti 😳 Srecno i cuvajte se, sta drugo da vam kazem.
 
Sjajni podaci stižu iz naše zemlje - zabilježena je najveća gledanost FSC-a u čitavoj ovoj godini! Naša šefica Gilda je zbog toga, ali i zbog činjenice da je nanjušila da bi nas ovog puta mogao pomaziti jedan za naše standardne fenomenalan rezultat (izbjegavanje bottom 5 plasmana), odlučila organizirati praćenje rezultata finala za VIP goste. Tko će se sve naći na žurci strogo je čuvana tajna, no naše službe su ipak uspjele zabilježiti trenutak dok Gilda zove našu bivšu predstavnicu Maju Marijanu:

dr_S1q.gif


Također, ukoliko se naš/a predstavnik/ca domogne top 10 plasmana, Gilda će ga/je darovati novčanom nagradom u iznosu od pola milijuna meksičkih pezosa (cca. 25 000 eura).
 
Neee, bila je u zatvoru jer su je lažno optužili pa ju je onda zamijenio doktor Jusup, ali kako je loše vodio delegaciju i birao loše predstavnike, Gilda je lažirala svoju smrt i pobjegla iz zatvora da spasi delegaciju od propasti. U međuvremenu se i dokazalo da su je lažno kazneno gonili 🥰
 
Sjajni podaci stižu iz naše zemlje - zabilježena je najveća gledanost FSC-a u čitavoj ovoj godini! Naša šefica Gilda je zbog toga, ali i zbog činjenice da je nanjušila da bi nas ovog puta mogao pomaziti jedan za naše standardne fenomenalan rezultat (izbjegavanje bottom 5 plasmana), odlučila organizirati praćenje rezultata finala za VIP goste. Tko će se sve naći na žurci strogo je čuvana tajna, no naše službe su ipak uspjele zabilježiti trenutak dok Gilda zove našu bivšu predstavnicu Maju Marijanu:

dr_S1q.gif


Također, ukoliko se naš/a predstavnik/ca domogne top 10 plasmana, Gilda će ga/je darovati novčanom nagradom u iznosu od pola milijuna meksičkih pezosa (cca. 25 000 eura).
I vi malo da živnete!
 
I ja sam ispao sa Dua Lipom ove godine, to zato što je prošle godine oborila rekord u broju osvojenih poena na FSC. Sad je zmija vari u cugu.
 
Lipa nije prosla iz drugih razloga, a izmedjuostalog nije ju poslao pravi fan, to samo Stefix moze da pobedi sa Dua Lipom na srpskom forumu! 🤭
 
Idemo breeee žurka žurkaaaa 🥂
Koliki je samo hajp napravila u Djudjinom kafeu a doživela je bojkot. 😔
 
Back
Top