265. FSC – Čov(j)eče, ne ljuti se!

Ili neka zeleni napravi novi profil pa može opet da se igra 🤗

Ne bih mu to preporučivala, potencijalno može dobiti i trajno ban sa foruma, koliko se sećam i to je zabranjeno. 😆

Nikad nisam razumeo to pravilo od 30 smislenih postova, neki imaju po hiljadu, a još uvek nisu skupili 30 smislenih.

I to je ostalo zbog dešavanja davnih dana, bilo je situacija, tipa famozne "Snežane i sedam patuljaka" (sećaju se forumaši koji su prisutni duže vreme), dovođeni su ljudi koji učestvuju samo da bi glasali ovde, dok ništa nisu pisali na forumu. 🙂
 
jel se bavio neko namestanjem glasova ovde ili nekim mahinacijama ? mislim na fsc
 
Pa da, zato je to pravilo i postavljeno, na starom forumu mislim da je beše bilo i 50 poruka čak.
 
Bilo je 50 da. Još od Simona i kad je on dobio ban neka pravila stoje.

Što se tiče trajnog bana nekako mi je prestrogo jer je ipak igra u pitanju. Ali uvek postoji ta bojazan da ako neko krši pravila jednom može opet da ih prekrši.

Možda je bolje da ne može da se prijavi bar 3 do 5 izdanja a posle toga se vraća s tim što ako opet prekrši pravilo onda dobije trajni ban.
 
Pa onda može svaka šuša da odustaje javno kad krene glasanje jer će znati da će joj biti zabranjeno da učestvuje samo nekoliko izdanja lol Sa razlogom postoji to pravilo.
 
Šta znam, s jedne strane mi jeste prestroga kazna, ali sa druge strane jasno piše da se odustajenjem trajno gubi pravo učešća, te mi odluka da se samodiskvalifikuješ uopšte nije jasna.

Sećam se da je prošle godine bivši forumaš who must not be named na mom izdanju hteo da odustane, i bukvalno sam ga molio da to ne uradi baš zbog tog pravila lol bilo mi žao, ali opet valjda svako ko to uradi bude svestan posledica.
 
Ma kakvi dosadno, Bebi, provodimo se kao nikad pre.

rEAg8g0.gif
 
Svačije želje smo ispunili, sad svi ispunite naše želje i glasajte i ne bojkotujte glasanje!
 
Liki kaze da njene zelje niste uslisili i duboko je razocarana, opet je pijana zbog toga iako je regularno poslala glasove 🙄
 
Pa šta njoj fali? Imamo dosta mladića u katalogu, ipak je seks turizam kod nas najrazvijenija grana privrede.
 
Liki kaze da njene zelje niste uslisili i duboko je razocarana, opet je pijana zbog toga iako je regularno poslala glasove 🙄
Kakav ste ti i Liki par eh... Je l' ti peva Zvao si me mala Liki a ja tebe samo Miki? :ROFLMAO:
 
Back
Top