265. FSC – Čov(j)eče, ne ljuti se!

Moze samo pitanje zbog cega? Nije mi jasno zasto trajno. Nije da se opravdavan, svj sam htio odustat. Znaci li to da i ako netko javno kaze da odustaje sa izdanja da gubi pravo na takmičenje zauvek?

Ne mogu da se setim, mislim da je davno bio neki slučaj koji je napravio pometnju i doveo do uvođenja tog pravila.
 
Stvarno ne bi trebalo biti suviše strog u ovom slučaju. Dovoljna će kazna biti par izdanja pauze ili da recimo cele godine počinje sa -30 poena u pf. Time bi se postigla svrha kažnjavanja, a istovremeno bi se zeleni motivisao da šalje bolje pesme.
 
Ne mogu da se setim, mislim da je davno bio neki slučaj koji je napravio pometnju i doveo do uvođenja tog pravila.

Da, bio je taj slučaj kada se SERBIA uvredila zbog lošeg komentara koji je njen predlog dobio od Scoobyja, čini mi se. Da dodamo na zavrzlamu (komentarisani su finalisti naravno) , njen predlog je bio u finalu i na kraju automatski ostao na 0 poena. 🙂
 
Koliko ironicno sto se ovo desilo u ne ljuti se covece temi. Meni je dosta puta doslo da radim ovo sto je zeleni uradio, a nisam znao da je dozivotna kazna xd
 
Stajalo je u najavi Fsc-a još na početku Molim vas, ne ljutite se al eto neke stvari se naprosto dese.
 
...ili da recimo cele godine počinje sa -30 poena u pf. Time bi se postigla svrha kažnjavanja, a istovremeno bi se zeleni motivisao da šalje bolje pesme.
Moze, ali samo ako bi ista ili slicna kazna bila i za konstantno ostavljanje neadekvatnih reakcija na komentare.

@Petar Ne budi Endrega, kad cak ni on to nije... u potpunosti.
 
A jeste preterano dozivotno, pogotovo za forumasa koji je godinama tu, da je bio neki padobranac pa dobro eliminises od starta. Ako se dobro secam i euronik je jednom objavio sta je poslao, pa nije dobio dozivotno kaznu.
 
A ima i ovih koji ispadnu u pf, najave povlačenje i ne glasaju. Ni to malo nije fer, glasaj pa idi.
 
A jeste preterano dozivotno, pogotovo za forumasa koji je godinama tu, da je bio neki padobranac pa dobro eliminises od starta. Ako se dobro secam i euronik je jednom objavio sta je poslao, pa nije dobio dozivotno kaznu.

Dobro si me podsetio i na taj slučaj, ali ja mislim da je bilo pre početka glasanja. Sećam se i razloga, ali nije bilo nakon početka glasanja, ako dobro pamtim.
 
Ako se dobro sećam bio je izrevoltiran komentarima na pesmu nakon priredbe. Možda je bilo pre onih 10h koliko treba da prođe to početka glasanja.
 
Dobro si me podsetio i na taj slučaj, ali ja mislim da je bilo pre početka glasanja. Sećam se i razloga, ali nije bilo nakon početka glasanja, ako dobro pamtim.

Sta ima veze, nije se povukao zbog privatnih obaveza, otkrio je sta je poslao jer je bio izrevoltiran zbog neke sitnice, pa nije bio oznacen kao nestabilan i dobio zabranu.
 
Nije, Majsta je listao kalendar sa rođendanima forumaša i naravno, nije pomenuo one kojih nije bilo i on se uvredio zato. Ja mislim da je to bilo neposredno posle priredbe, koliko se sećam. Samim tim, nismo bili ni blizu početka glasanja (tj nije proteklo 10 sati).

EDIT: Ključni deo je "zabranjeno je odustajanje nakon početka glasanja." U tom slučaju se dogodilo kada su pesme predstavljene, ali nije krenulo glasanje, pa je delimično progledano kroz prste.
 
Ko hoce moju listu pesama neka se javi u dm. Cijena cijelog paketa samo 3,33€. Tinteu androzi i vaxu jos i jeftinije
 
Back
Top