265. FSC – Čov(j)eče, ne ljuti se!

Nakon 17 glasača:

64
61
57
53
52
50
48
43
43
42

Idemo jedna pesma za podstrek, SeoskaIdila na vrhuncu orgazma!!!

 
Zao mi je sto je zeleni poklekao trenutnoj slabosti i ucinio je to sto je ucinio, ali mi nece biti zao sto se kazne tice. Pa sta ja da kazem kada sam imao 9 vezanih FSC-a bez finala i sto je jos gore uglavnom sam lizao dno i to po mom skromnom misljenju vecinom "pesmetinama". Cak sam poslao rok pesmu kada je rok bio aktuelan i tada je bio komentar "rok je dosadio". Bar sam bio blizu prolaska, ako nista drugo.
Hocu da kazem da sam bio razocaran i zapitao sam se, da li saljem bas tako katastrofa pesme gde ide krv iz usiju. Ali nijednog momenta mi nije palo na pamet da uradim glupost.

Ne vezano za zelenog, ali podrzavam da ubuduce ovakvi postupci budu rigorozno sankcionisani. Mada i da bude 10 izdanja, verujem da bi im bilo svejedno jer bi svakako sebi dali malo oduska.

Sad vec ona floksula "nismo svi isti".
 
Otprilike nešto slično mogu i ja da kažem, dosta često vezujem uzastopno neprolaske, a na ovom forumu sam čak i postavila novi svoj rekord od 7 uzastopnih ispadanja. Dešavalo mi se sa nekim pesmama da se razočaram toliko da u nekom trenutku ne želim da glasam, ali iskreno, ne mislim da je to na prvom mestu fer prema organizatoru i njegovom trudu, a onda i prema svim ostalim učesnicima. Ako i želiš da praviš pauzu, ispoštuj do kraja izdanje ili čak i nemoj, ali nemoj praviti ni ovakvu predstavu.
 
Bukvalno, ne vidim šta je teško poslati glasove iako se ispadne i bude razočarano, pa makar ih sklepaj otprilike po svom ukusu ali ih pošalji, a na narednim izdanjima ne moraš učestvovati ako se tako osećaš
Nema smisla tek tako samo odustati dok traje to izdanje
 
Ovaveza je da se glasa a ne da se slušaju pesme, tak da nisi zbog toga bio DSQ.

Žao mi je i dalje da Svemirdon trajno ostane van FSCa 😢
 
Nije sklepano random, nego ako se pesme iz oba polufinala odslušaju pre finala, i ako već tada usput i suprotno polufinale oceniš za sebe, najmanji problem i posao je iskombinovati glasove kad već imaš 2 seta glasova (2 pf) tako što odabereš najbolje ocene iz oba za poene u jedan set glasova za finale (naravno poželjno je odslušati još jednom barem da razgraničiš bolje)
 
ne volim rastanke, anksiozna sam 🤒 hoće biti neki ispraćaj ili kao samo to je to nema više svemirka 😪
 
Bas, mislim da sam zasluzio ispracaj vrijedan jedne fsc velicine poput mene a ne samo "bye felicia"
 
Bebilendići u ime odlaska Svemirdonke u kosmos dižemo iz groba Xeniju koja je takoće bila vaš predstavnik i diskvalifikovana na Seksoviziji, iako je tad bila u finalu.

 
Ako slijedeca tema ne bude "u cast zelenom" necu se odljutit!

Hvala vam za Ksenči, zaboravili smo na nju :(
 
Back
Top