265. FSC – Čov(j)eče, ne ljuti se!

Čestitke Bebilendu na jako napetim rezultatima i generalno organizacijom koja je bila originalna kako doliči tom forumašu!!!

Što se tiče nas nećemo više slati eksperimentalne pesme, bar ne do kraja godine, jebeš to xD Ove godine smo okvirno 0 puta prošli sa eksperimentom koji nam je zazvučao FSCično, izgleda da FSC narod više voli kada stojimo u granicama normalnosti (što je sasvim ok)
 
Čestitke svima koji su zadovoljni svojim plasmanima, onima koji nisu više sreće želim na nekom od narednih izdanja! 😂

Eh što volim prolazak u finale sa poslednjeg mesta, tako se koristi direktan plasman!!
 
Cestitke pobedniku @creature! 🤗
Cestitke i organizatoru @Bebi sve je bilo na nivou, osim sto vam se Lili zamerila, ocekujte je! 🤭
Hvala svima koji ste glasali za Angelinu u znak zahvalnoati saljemo vam po jedan mango! 🥭
 
Pjesma koja mi je najviše napredovala, ne znam šta mi je bilo da sam u pf dao 0 i onda sam u finalu shvatio pa jbt ovo bi ja slao na FSC, tako da dogurala je do 4 boda, što u ovoj jakoj konkurenciji nikako nije malo! Bravo creature, prošli put sam dao 12, sad 4, imaš dobar ukus 🙏

Bebilend hvala na brzim rezultatima, a i na svemu općenito ikada 🙏
 
Bravo Bebi, još jedna fenomenalna organizacija i uzbudljivo proglašenje. 👏
 
Cestitke creature. Drago mi je da je pobedila pesma kojoj sam dao poene.☺️(y)
Bebi, sta reci za organizaciju osim da je bilo odlicno. Jos kad dodam tvoje finale, pa LU, moji poeni za Naiku... Ma bombona. 👏
 
Čestitke @creature na zasluženoj pobedi, od mene po 12 poena na oba dosadašnja učešća! 👏🏻👏🏻👏🏻
Bravo i za Bebija i odličnu organizaciju, a ponajviše od svega volim što su ceremonije brze i ne razvlače se po tri sata! 👌🏻👏🏻👏🏻👏🏻
I hvala Petru na 12 poena u polufinalu!
 
Back
Top