265. FSC – Čov(j)eče, ne ljuti se!

Mozda ne sedi na forumu 24/7 ko ti pa ne moze odma da se izjasni.

Cestitke pobednici, lepa pesma ali bila ispod crte kod mene. Cestitke Bebiju na svemu
 
Sačekaćemo malo, rekla sam da nigde ne žurimo.
A svakako nebismo čekali da smo dobili odgovor.:unsure:
I nema potrebe za prozivkama. :)
 
Sačekaćemo malo, rekla sam da nigde ne žurimo.
A svakako nebismo čekali da smo dobili odgovor.:unsure:
I nema potrebe za prozivkama. :)
Ja sam samo lepo postavio pitanje, a dotični mi se kači kad god ima priliku jer verovatno nema pametnija posla
 
Nije mi svaki dan slobodan kao tebi, ali danas jeste pa malo da se pozabavimo💅
 
Ne tucite se!

Moram priznati da je ova priredba protekla jako štresno. Znao sam da je too good to be true, ali sve u sve u svemu hvala svima na glasovima. Rufus du sol mi je jedan od najslušanijih izvodjača u poslednjih par godina a 2020. godine sam otkrio Underwater i eto dočekala je svoju šansu ovde. Bio sam baš prijatno iznenadjen kad sam pretraživao listu i video da ih je @Pokahontas slao i još pobedio, i jako mi je drago da su tako dobro prihvaćeni ovde.

Čestitam pobedniku, nema šta, prijatna pesma, u finalu mi je bila prva ispod crte za poene, u pf je pao neki poen.

Čestitke i shiziki organizatoru @Bebi , sve je bilo čarobno! Wtp :*
 
Dovoljno je bilo, čisto da ne bi bilo potrebe da zaključavam temu, molila bih da prestanete. A moj upis se odnosio i na još poneke koji su što danas, što u prethodnom periodu koristili teme za isto. :)
 
Ali ovo prozivanje tipa nemam ja toliko vremena kao ti, ja nisam besposlen, ja ne mogu kao ti da visim ovde ceo dan je tako jadno... Ja crkoh od posla a ti neradniče...
Ma nije bitno šta kaže, nego KO kaže... tako da lagano 😌
 
Svaki čovek ima dve ruke jednu za bauštelu drugu za komentarisanje

Jadna creature se verovatno pogubila ne zna kakva su prava i obaveze
 
Vidiš i to je moguće. :)
Zato nekako i nisam za to da se ljudi pozivaju na učešće, čisto da bi bio veći broj učesnika i samim tim i veći hajp. Da me neko ne shvati pogrešno, sve je to lepo, ali ljudi se ni ne upoznaju pošteno sa takmičenjem o kome do poziva nisu imali pojma i onda "hajde, učestvuj." :)
 
Hvala svima na divnim rečima, uživao sam radeći ovaj FSC toliko da sad kad se završio malo mi nedostaje i nisam očekivao taj osećaj u sebi, više sam kao prethodna dva puta očekivao samo iscrpljenost. 😁
Hvala svima vama na dobrim pesmama, jer da nije vas i vašeg muzičkog ukusa ovo izdanje ne bi bilo ovako dobro pa i da sam na silu tražio dobre pesme. 🥲 🥰
Bilo je i skandala i pogrešnih glasova i ja koji sam slučajno udelio pogrešnu boju za @creature pa brže bolje konsultacije sa rukovodstvom oko toga, da bi na kraju i pobedila znači boja je ipak sudbonosno namenjena mojom greškom! 😁

Posebno hvala @Margy i @cinque što su prijavili pesme sa mog spiska i time me još više obradovali što će te pesme biti na mom izdanju! :love: takođe, @etica je poslala pesmu baš po mom ukusu i tu je usledilo 8 poena, a i razmenili smo osmice obostrano!

Još jednom hvala, nadam se da vam je bilo lepo i ove godine, tako da vidimo se sledeće godine u nekoj novoj organizaciji, Bože zdravlja!

S ljubavlju,
B.💋
 
Predivno je bilo gostovati u Bebilendu. Bravo Bebi za sve. Lepo i profesionalno odrađeno a pesme su bile PREDOBRE. Posebno hvala svima koji su učestvovali jer ste se baš potrudili što se izbora pesmi tiče.

Hvala svima koji su glasali za moj predlog!

Creature svaka čast! Pesma mi nije bila dovoljno dobra za poene ali iskreno verujem da će nakon FSCa još više da me zavozi. Zaslužena pobeda!

Što se daljnjeg učešća na FSC-u tiče to ćemo još da vidimo. Ozbiljne stvari se dešavaju u Destrilendu pa ćemo morati na duži godišnji od socijalnih mreža i interneta uopšte. Ne bih da učestvujem samo jer nisam propustio nijedan FSC od kad je novog foruma. Tj ne bih da učestvujem samo da učestvujem. Tako da ako nas bude bilo biće nas a ako ne može se i bez nas!

Uživajte svi!
 
Ja koja se trudim da iščitam sve po redu bez spojlera dok mi stižu notifikacije 😂
Nisu se ni prvi mačići u vodu bacili, a drugi su baš pokidali. Hvala, ljudi! 😍

Bravo za organizaciju, Bebi, i hvala Pokahontasu na pozivnici za prošlo izdanje jer o contestima ovog tipa imam prilično pojma, ali su mi prijave za FSC uvek promicale i drago mi je što sam konačno tu. 🥳
Izjašnjavam se o organizaciji uskoro, da vidim kako stojim s vremenom.
 
Samo polako, bilo bi dobro da dobijemo info o prihvatanju/prepuštanju organizacije, a ukoliko bude prva opcija i potrebno ti je dodatno vreme da razmisliš o temi, nije problem. :)
 
Back
Top