al Albanija 2022: Ronela Hajati - Sekret

Albanija
Ronela ce do subote doziveti vrhunac posle ovolikog pipanja po erogenoj zoni
 
Odgledao sam ceo nastup sada, jedino što mi nije jasno, zašto nisu koristili plamen umesto onog dima ili šta je već i zašto se onako jako čuje taj zvuk
 
E istina, ono inače se na Evrovizijama malo čuju ti vatrometi i dimovi uz pesmu, bar ja uvek čujem onako malkice u pozadini puc-puc, ali nikad do sada TOLIKO glasno kao kod Ronele...
 
Ako ovo prođe to je dokaz da se bukvy možeš i pojebat na sceni, ali ako imaš dobru pjesmu proći ćeš 😍
 
Pa to zavisi od konkurencije u polufinalu u kome se nalaziš. Da je u bilo kom prosečnom polufinalu poslednjih godina sa ovakvim nastupom, ispala bi dok trepne, ili bolje rečeno, dok pruži ruku ka međunožju.
 
Okej, sad kad sam pogledao ceo nastup, definitivno mogu reci da je ovo jedan od najgorih i najdegutantnijih esc nastupa u poslednih par godina. Ja stvarno nemam problem sa provokativnim porukama, koreografijama, cak i volim to da vidim, ali Ronela je stvarno preterala.
 
Može li ispast ikako? Ne znam dal da je stavim kao finalista ili ne 😬
 
Pogledao sam i ja sad čitav. Živi mess i užas, ali moram priznati da vozi i da žena puca od agresivne energije 😂

Ipak ne mogu nikako zamisliti da ispadne. Ovo je možda jedini baš bop ove godine
 
E istina, ono inače se na Evrovizijama malo čuju ti vatrometi i dimovi uz pesmu, bar ja uvek čujem onako malkice u pozadini puc-puc, ali nikad do sada TOLIKO glasno kao kod Ronele...
Pa da, uvek se čuje, ali ovoliko ne.
 
Odgledao sam ceo nastup sada, jedino što mi nije jasno, zašto nisu koristili plamen umesto onog dima ili šta je već i zašto se onako jako čuje taj zvuk
Ljudi odakle vam celi nastupi? Molim vas u PP da mi posaljete 🥺🥺
 
Zamisljam da Ronela ispada večeras na iznenađenje mnogih, i onda Albanija nikad više ne pošalje bržu pesmu 😂
 
Ako je na YT može da se postavi i ovde.
 
Back
Top