al Albanija 2022: Ronela Hajati - Sekret

Albanija
Nema šanse da ne ode u finale. Ali tamo mislim da je sama upropastila šansu da se plasira visoko.
 
Prošle godine Uraganke dobile 12 od Švajcarske, a Anđela Peristeri tipa 6 poena u finalu. Toliko o njihovoj dijaspori u Švajcarskoj
 
Oni kad imaju neke sanse sami sebe masakriraju. Jos mi nije dobro od toga sta uradise sa I’m alive.
 
Znači kolo je jedini normalan momenat u celom nastupu?!
 
Ja sam sada, nakon ovog skaradnog nastupa, nekako ubeđen da ispada večeras, čak sam riskirao i na forumskoj kladionici. :p
 
Meni nastup nije degutantan koliko mi je estetski neprijatan za gledanje u nekim trenucima, jedino za šta bih rekao da je previše je sam kraj nastupa koji stvarno izgleda kao orgije, ali nije mi ni to sad toliko strašno. Sad kad sam ga odgledao ponovo nekoliko puta (Jer morao sam, pesma kao pesma mi je i dalje jedna od omiljenih) malo više mi se svidja iako mi i dalje to nije ni blizu onome što sam očekivao. U nastupu mi se najviše svidja deo kad igra s plesačicom, to mi baš top izgleda dok mi najveći utisak kvari kadriranje i ta koreografija na kraju. Takodje ne znam odakle joj ideja da obuče one čizme, uošte mi se ne svidjaju, kostim je mogao skroz drugačije. Naravno da sigurno prolazi u finale, o tome nema priče, ali u finalu neće dalje od 18. mesta verovatno, a mislim da su mogli da dohvate donji deo leve strane da su malo drugačije uradili ovo.
 
True that, zavisi koga salju. Imamo i mi puno dijaspore, pa ni to nije pomoglo za Tijanu, Moje 3 i Kona
Tu je Tijana najviše izvisila a najbliže prolazu bila, M3 i Kon su bili u top 10 publici, M3 čak oko sedmog mjesta po bodovima, žiri ukanalio
 
Dramatično dosadni. Da li se tako albanski oglašavaju povodom naša 3 prsta?
 
Back
Top