al Albanija 2022: Ronela Hajati - Sekret

Albanija
konačno da čujem njihov melos nakon više godina, za sad mi je u vrhu. mada je još rano za bilo kakve vrhove.
 
Zao mi je Albana, Theje je prelepa i emotivna pesma. Ipak, nisu filozofirali i odabrali jednu od jedine 2 pesme koje su imale ESC potencijal.
 
Slažem se. I meni je Theje mnooooogo bolja od pobedničke pesme. Šteta. Verujem da ćemo Albana videti u budućnosti na ESC, pošto je on tekstopisac i kompozitor ove pesme, samo je pitanje vremena.
 
Za ovo sam ugrabila vremena i prije izbora stigla preslušati sve pjesme. Jedina koja mi se izdvojila nije ni stigla do finala - Vallezoj me ty (Kejsi Rrustja). Sekret mi je bila bezveze, ali brzo uđe u uho. Sigurna sam da će oni to još bolje upakirati za ESC pa mi možda uleti i u top 10.
 
Ako se mene pita moze i bez onog sporog dijela. Iznenaden sam odabirom jer nije balada
 
Slažem se. I meni je Theje mnooooogo bolja od pobedničke pesme. Šteta. Verujem da ćemo Albana videti u budućnosti na ESC, pošto je on tekstopisac i kompozitor ove pesme, samo je pitanje vremena.
Zao mi je Albana, Theje je prelepa i emotivna pesma. Ipak, nisu filozofirali i odabrali jednu od jedine 2 pesme koje su imale ESC potencijal.
Za mene je to savrsena pesma. Dopada mi se od prve do poslednje sekunde i sisgurno bi mi bio favorit. Medjutim, ono sto sam cuo i video uzivo, nije bilo odlicno. Imao je gresaka, ocekivao sam da ce biti emotivnije uzivo, sam nastup mi je bezvezan (ocekivao sam nesto poput Grcke 2010 sa cetiri igraca/prateca pa da zagrmi), a i stekao sam utisak da on to uzivo ne moze da izvede kako treba.
A inace jako mi se dopala i Ester Zahiri – "Hiena" pogotovo uzivo. Delovala mi je nekako nezainteresovano, uplaseno, mozda i pomalo lenjo, sa onim drhtavim glasom, a refren mi je zarazan.
 
Na neki uvrnut način mi se ovo dopalo. Sam sebe sam iznenadio, budući da se uglavnom ježim ovakvih pesama. :D

Videćemo kakav će biti revamp, ali će nastup biti ključ (ne)uspeha.
 
Pa meni to dobro zvuči. Obožavam kad kaže Hajdee 😍 Ona mi je ovogodišnji Hurricane 😊
 
Je li se ovo pjesma pretvara u običan bopić na englskom?

Oh I Get It Britney Spears GIF
 
Ova pesma je zapravo jako zanimljiva, mnogima bi moglo da zazvuči da je sastavljena nespretno od različitih delova koji ne idu zajedno, ali ja baš mislim da u tome ima draži.. Vokal je izuzetno jak, pomalo muška boja glasa i izuzetan volumen se dobro uklapaju uz energičnu i nadasve neobičnu koreografiju... Ne verujem da će proći onako dobro kao Eugent Bushpepa, ali bi mogla biti zapažena numera..
 
1. polufinale ionako deluje sve slabije, morali bi gadno nešto da useru da ne udju u finale, a ne verujem da će se to desiti.
 
Back
Top