al Albanija 2022: Ronela Hajati - Sekret

Albanija
Ronela predstavljena kao prvi potvrđeni učesnik predevrovizijskog koncerta u Amsterdamu koji će se održati 9. aprila.

tG4pUxf.jpg
 
Iako mi je "Theje" bila bolja, meni ovo ima dobru energiju i zabavno mi je, gp ove godine. Nadam se da je neće upropastiti revampom kako je Albanija nekada znala da radi, pre svega sa Enedom Tarifom.
 
Meni je fasinanatno kako neke Minipop odrade sjajno, a neke, kao ovaj, apsolutni promasaj.
Da, ista Vesna Zmijanac. Samo sto ne zapeva "Idem preko zemlje Srbije".
 
Ne znam zašto, ali imam osećaj da će ovaj revamp koji su uradili totalno da uništi pesmu.
 
Nadam se da nije pesmu uništila obradom. Za sada mi je u top 5 videćemo 4-og marta 🥲
 
U kojoj god rekapitulaciji da čujem pesmu, izdvaja se, ali kukovi i butine, brate - sestro, ono je grozomorno za gledati. Valjda će je doterati i to malo prikriti.
 
Konačno nam Sekretarica izbacuje revamp, već sam i zaboravio na nju iako ima jednu od najupečatljivijih pjesama ove godine zasad. Neka bude i revamp dobar 🤞
 
Mene ovo malo zbunjujuje i vokali su joj užasni. Mada ako bude tog revampa o kome pričate ima šanse da bude dobar banger.
 
Ja sam se pomirila da će uništiti pjesmu sa prevođenjem kompletnim na engleski. Može samo da me iznenadi.
 
Prevest će ju cijelu? :eek: Nisam imala pojma. Bojim se da će mi izletjeti iz top 10.
 
Pa zašto ste toliko opsjednuti tim jezikom? Kao kad strane esc lujke ishajpuju pjesmu samo zato što je na materinskom jeziku, to im jedini argument. 😄

Ali mislim da neće biti cijela na engleskom.
 
Meni baš znači, uvijek mi je dodatni plus kad pjesma nije na engleskom.
 
Nisam opsednut, nego mi se sviđa ovakva kakva je lol
 
Back
Top