Meni je ovo bez konkurencije najveće razočarenje večeri i najgori nastup u drugom polufinalu. Potpuno su izmasakrirali pesmu koja je imala potencijal za top 10 ogavnim nastupom, klišeima i vizualima.
On je delovao kao neka art kuja sve vreme a na kraju nam je servirao kič i neukus. Ne mogu da verujem da je pristao na ovo. Ako već cela pesma ima prevod što je skoro nezapamćeno na Evroviziji, stvarno je nepotrebno da i vizuali budu toliko očigledni i on the nose i da nam buše mozak o čemu je pesma.
Trebalo je da budu neki apstraktni vizuali i da fokus nastupa bude na njemu i njegovom fenomenalnom glasu, umesto na stock image animacijama.
Ispao mi je iz top 10