al Albanija 2026: Alis - Nân

Albanija
Boze, a mislili smo da je vrhunac albanske patetike Duje, svi ti k**ci Duje
Tuu jee živ je umro nijeee.

Ma ova pesma mi postala toliko naporna, ne verujem u neki dobar plasman. Proći će, al u finalu neko 18. mesto.
 
Meni se recimo sviđa njegova boja glasa, onako ima tu dražesnost. Al pesma je mogla biti drugačija.
 
Mislila sam da je sprdnja da mu majka ulazi na scenu, kad ono medjutim… Bukvalno sve pateticno sto je moglo da im padne na pamet su ubacili u nastup.
 
Generalna proba drugog polufinala

Foto: ORF/Thomas Ramstorfer

eurovision2950.webp

Foto: ORF/Roman Zach-Kiesling

eurovision3054.webp

Foto: ORF/Klaus Titzer

eurovision3020.webp
 
Sa sve narodnom nosnjom 😍 Balkanci stvarno nikako da nauce da je nekad manje vise dq
 
Možda bude šok NQ. Titlovi mi ne smetaju kao sami titltovi, ali sveukupno ne izgleda ništa dobro.
 
Mislim da su u bilo kom nastupu titlovi bespotrebni (čak i kod Konstrakte), mnogi ni ne čitaju.
 
Totalno odvlace paznju od nastupa... Evo ja uopste nmm pojma o cemu je bilo koja pesma (od ovih koje nisu na engleskom) - i sve ih ``merim`` kroz osecaj koji u meni izivaju (neke mi na slusanje budu lepe, neke na gledanje... )
 
Bez obzira na plačipička nastup, pesma je dovoljno kvalitetna za finale. Plus što će albanska dijaspora da izdivlja na ovo
 
al Albanija 2026: Alis - Nân
Back
Top