Ana_handlevision
Ekspert
- Joined
- 2 Mar 2026
- Messages
- 606
- Points
- 98
Prepateticno
(ali mi se mnogo svidja pesma) - steta zbog toga posto bas nekako ne mogu da podnesem patetiku
Tuu jee živ je umro nijeee.Boze, a mislili smo da je vrhunac albanske patetike Duje, svi ti k**ci Duje