Ana Nikolić

Skandalozno loše, amaterski, kao demo snimci, produkcija nepostojeća, čuje se da je urađena/pijana snimala pesme. Bolje da je uložila pare u lečenje nego u ovaj polualbum.
Koliko je sve ovo neozbiljno odrađeno čuje se u pesmi Rođendan na 2:55
 
jadna zena, zaista joj treba strucna pomoc... bila je nekad tako slatka i mila pre 20 god a sad se pretvorila u pravu nelecenu alkoholicarku... ponasanje i izgled ko satoreka pevaljka s vlaskih svadbi
 
Jao to je onaj kompozitor što je dva puta prodao istu pesmu različitim izvođačima
 
Indirin bivsi decko (navodno).
Pa jeste Indirin bivši.


Da nisu ovo, zapravo, pesme koje je Rale pravio za Maju Nikolić? :unsure: Ona je najvavljivala ceo album uključujući i pesmu sa kojom je trebalo da se prijavi na PZE, a koja je bila jedna od tri između kojih je trebalo da se odluči koju će da šalje - druge dve su bile od Graića i ne sećam se koga još, isto neka muzička legenda.

Čuje se u ovim pesmama taj Raletov stil - liče na neke Indirine, nadam se da je ovo zaista demo i da ćemo čuti finalne verzije, čak je i Majin Naftalin bolje isproduciran od ovoga.
 
Ovo na YouTube-u ni nisu finalne verzije. Imao sam priliku da ih čujem i daleko su bolje, čistiji zvuk, a npr. u pesmi Rođendan, na YouTube-u posle 2:50 čujete Raleta kako sam peva deonicu i na kraju ne izgovori celo rođendan nego samo rođ, dok u finalnoj verziji zajedno pevaju, on kao prateći i izgovore celo rođendan kako i treba. Drugačiji je i početak pesme Hvala, doviđenja, sa drugačijom dikcijom.

Inače, meni se dopada prilično, npr. tekstovi su mnogo interesantniji nego što mnogi aktuelnii izvođači štancuju u poslednje vreme.
 
Produkcija katastrofa, ali ima dobrih pesama pogotovo Terasa sa pogledom na zid. Ko je pisao tekst?
 
U tom je životnom razdoblju kao Dejvid Bouvi pred smrt.
 
Jel znaju ovi nasi izvodjaci da razlikuju pojmove mini-album i album?

Ovo sto je sad Ana izdala, moze da se zove samo mini-albumom jer je isuvise kratko da bi bio album.
 
Više kao EP izdanje, mada svejedno u današnje vreme kada ređe izdaju na fizičkom mediju.
 
Mislim, meni će ona uvek ostati ikona bez obzira što se sad raspada. Pokazala je svoju autentičnost i bila je faca svog vremena.
 
Boze na sta je spala nekada jedna od najvecih zvezda u Srbiji. Meni je nje zao, ali ne onako kao da joj se smejem, nego mi je stavo zao.
 
Back
Top