Ana Nikolić

Skandalozno loše, amaterski, kao demo snimci, produkcija nepostojeća, čuje se da je urađena/pijana snimala pesme. Bolje da je uložila pare u lečenje nego u ovaj polualbum.
Koliko je sve ovo neozbiljno odrađeno čuje se u pesmi Rođendan na 2:55
Bukvalno kao da sam ja pisao. Strašno koliko je propala.. a mogla je biti visoko među zvezdama
 
Meni je njen debi album iz 2003. među najboljim prvencima na našoj estradi. Srećan mi ne dolazi mi je možda u top 5 domaćih balada ikada. I btw, album je objavila u vreme kada je u City Recordsu bila baš jaka konkurencija. Sećam se da su je tada predstavljali kao Ana Nikolić Nika. I sledeći mi je bio ok, a sve posle toga mlako, pamtim samo po pesmu, ili dve.

Ne znam ko je vodio njenu karijeru, ali prilično je trapavo sve postalo u jednom momentu, a i nije pomoglo to što se uvek emotivno vezivala za neke leve likove. Taj bizar ukus je i krunisan brakom sa Rastom lol
 
Opet se pojavile pesme; ja ne znam jesu opet one iste demo ili konačne verzije? :unsure:
 
Sad su finalne :) Nisu iste kao one prvobitno okačene.
 
Ovo je prvi deo albuma a drugi ide na jeseni

Meni pesme vecinom odlično,autenticne, tekstove super i bez Marine.

Ana ima emociju I ovako pijana jaca od 90% estrade.

Ikonetina.
 
https://una.rs/zabava/muzika/ovo-je...lbum-ani-nikolic-futa-je-krije-kao-zmija-noge

Stvarno je odlične tekstove napisala Nadica Mutavdžić. Mislilo se da će Ljilja Jorgovanović zameniti Marinu, toliko se pisalo da je i zapravo ona pisala sve one tekstove a Marina joj plaćala ili šta sve ne :ROFLMAO:; pokazalo se nakon što je Marina otišla da je ova bila samo njena saradnica koja je više služila da se potpiše kao autor teksta kad Marina to nije mogla biti jer je bila urednik Beovizije/Evropesme (Romale Romali, Zamisli od Leontine).

Meni je Rođendan najbolja pesma

"Čujem neki meni vrlo dobro poznat smeh, u vazduhu sve miriše na razvrat, blud i greh"

Ovo je tako Marinin vajb, Futa je skroz u pravu. ❤️

Nije Rale za bacanje, ovo podseća na one divne balade Indire, Mine, Stoje...
 
U prvoj verziji pesme Rođendan pevala je:

Srećan mi rođendan
I živa vam bila

a u finalnoj

Srećan mi rođendan
Mrtva sam, a živa
 
Rođendan je ipak pisala Miomira Dragićevič, ali i ona odlična. Nadica je pisala Terasu sa poglednom na zid. Na netu pišu da je pesma posvećena njenoj majci. Uvek reagujem na Family Love tematiku 🥺

Izvini, stani na sekund
Znamo li se?
Oči su te moje
Prvu videle, prvu videle
Sećaš li se onih cipela
Bez para za njih
A meni su se baš mnogo svidele
Mnogo svidele

Srce ti oslepelo
Al me pogledaj
Loše sam ti ispala
Gadan osećaj
I kad nisam kriva sam
Al to je tvoj stid
Sve terase moje
Zbog tebe su s' pogledom na zid
 
Nije moj fazon, ali prva pesma koja mi se random pojavila za slušanje je odlična. Zaboravila sam kako se zove. Bitno je da je 👍
 
"Foliram, foliram
da ludilo doziram"

Snimile album Marija, Sanja, Tanja, Jelena, Teodora-odslusala.
Snimila Ana- zapamtila

" Nisam prosta, pametnom.dosta"

" Hvala, dovidjenja"
 
U prvoj verziji pesme Rođendan pevala je:

Srećan mi rođendan
I živa vam bila

a u finalnoj

Srećan mi rođendan
Mrtva sam, a živa
Meni bolje ovo novo.

Inace Ana uvek inspirise ljude da pokidaju sa tekstovima.

Ženo sto joj napisala Emina Jahovic isto predobar tekst.
 
Terase s pogledom na zid uff odlicna. Meni ovo nisu loše pjesme. Ona je uvijek imala neku foru i emociju.
 
Sad sam poslušao pesme, baš zvuči pijano.
Ima taj šmek da da pesmama karakter. Terasa s pogledom na zid mi deluje kao najveći potencijal, jel takve pesme ljudi vole da čuju.
 
Njen trik je sto joj uvek verujes kad peva i ima tu neku melanholiju i depresiju u glasu koja je neodoljiva. Meni bar.

Njena zivota prica je zanimljiva, malo Britni malo Ejmi. Lomovi, padovi, pa uzdizanje pa opet pad jos dublji

Autotdestruktivna budala koju ipak volis i navijas za nju
 
Back
Top