au Australija 2022: Sheldon Riley - Not The Same

Kakva emocija, jecaj pred kraj i na kraju opet PUKNE...
Kakav glas, kakav drhtaj u glasu i boja..
Poruka.. 👍
Ovo može da pobedi žiri u Torinu.. 👏
 
ovo je vizuelno jako zanimljivo, drugačije, privlači pažnju, a nije iritantno. Onaj deo kad skida masku je vrhunac, jecaj..wau! Pesma kao pesma je onak', ali je on svojom pojavom i interpretacijom diže na sasvim drugi viši nivo. stajling top! nema dalje.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Cela pesma i njegov nastup odišu jedno teškom, crnom energijom.... nebitno je o čemu peva i ko razume ili ne razume.
Pored malih ekarana dobiješ jedan nastup koji je kao scena iz nekog filma gde se vrši ritual crne mise.
Ući će u finale, bez problema. Ali ne vidim ovo u samom vrhu. S druge strane mogu i da mu naštimaju pobedu, jer
London odavno nije bio domaćin esca.
Melodija jedno veliko ništa. Teatar u pesmi i drama koja se odvija će prodati ovu pričicu,onako ko će je prodati.

Pozdravljam teatralnost ovog vrlo specifičnog nastupa i do sada neviđene forme drame u pesmi, mada pesma kao takva me nije posebno dotakla.
Melodisjki je mogao daleko bolje da bude pojačan taj dark efekat i to bi bila najslabija karika. Nastup se pamti ali pesma i ne baš.
 
Prejak glas, ali monoton refren. Sve čega se sećam na prvu loptu je glas. Ali melodiju nikako upamtio nisam, verovatno jer je skoro pa i nema. Lomim se ovde da li mi se dopada.
 
Ne znam šta da mislim. Pesma odlična ,vokal takođe ali opet mi nešto fali
 
Lepa balada. Odlicno otpevano. Jaka ce biti Australija ove godine. Bravo!
 

Objavili su i Sheldonov snimak iz finala.

Nastup je i dalje drama overload, ali svejedno mislim da će ga žiri nagraditi. Meni odličan entry, iako bi kraj mogao da bude malo moćniji.
 
Minipop

HpVRmuQ.jpg
 
  • Like
Reactions: Mrm
Ako se bude ocenjivalo odista stručno, onda bi ovo trebalo da pobedi žiri segment glasanja..
Od svih uživo interepretacija, koje smo do sada videli, ova je zaista najbolja..
 
Super je on vokalno, ali daleko od toga da je ovo najbolja pesma na ovogodisnjem ESC-u
 
Po meni je i kompozicija izvrsna.. :)
Nadam se da će pobediti žiri poput Dami Im...
 
Jeste. Njegova interpretacija i po meni najbolja za sada uzivo . Ali, pored njega mogu uvrstiti Poljsku (vise zbog glasa, vokala koji je fenomenalan), pa cak i Holandiju.
 
Jeste. Njegova interpretacija i po meni najbolja za sada uzivo . Ali, pored njega mogu uvrstiti Poljsku (vise zbog glasa, vokala koji je fenomenalan), pa cak i Holandiju.
Sve si u pravu...stim što su sve drugojačiji tipovi vokala, kod Poljske mi se doapda što je pored pop još i operetski prizvuk..
 
Razmišljam sad koliko mi je žao što Australija ipak nije poslala Charley, bili bi mi vjerojatno ukupno prvi u topu :( Divotica ❤️

 
Evo iznenađenja, Sheldon ide na ESC koncerte u Londonu i Tel Avivu!

LWhrtRb.jpg


U0P0nev.jpg
 
Last edited:
Joj, je l' doleće na onim ventilatorima? 😞

Pesmu baš, baš volim. Nastup mi je i dalje problematično dramatičan, a plus u redosledu je odmah do San Marina tako da... biće too much svega u 10 minuta. Nisam siguran kako će se rangirati kod publike, a njima u korist ide što UK glasa u našem polufinalu. Žiri će, standardno, da ih obasipa poenima.

Ako bih ovo vrednovao samo kao pesmu onda definitivno da za finale, ali mi se celokupan utisak jako kvari kada posmatram ceo paket 🤷‍♂️
 
Last edited:
Meni se javlja da će on malo da se pribere za Torino i da neće baš toliko da šmira i drameta.
Mislim, ovde govorimo možda i o najboljem vokalu ove godine, od muškaraca definitivno, a možda čak i sveukupno.
Pesma je onako sigurica emotivna baladetina (meni lično se jako sviđa), a on samo na kontu glasa, emocije i eventualno ekstravagantnog kostima, a bez previše gubljenja na sceni, ima šansu onako najlaganije da zakuca top 5.
 
Ipak je Australija najjača vokalno, sad se vidi na ovim nastupima.. Mislim da može i da pobedi žiri, poput Dami Im..
 
Back
Top