au Australija 2024: Electric Fields - One Milkali (One Blood)

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
8,308
Points
118
6itlwOy.png

Australiju će u Malmeu predstavljati eterični duo iz Adelejda, Electric Fields, sa pesmom "One Milkali (One Blood)". Pesma uključuje Yankunytjatjara jezik Aboridžina naroda Anangu, jedne od najstarijih živih kultura na svetu

Electric Fields je formiran 2015. godine, a čine ga Michael Ross i Zaachariaha Fielding. Učestvovali su na nacionalnom izboru Eurovision – Australia Decides 2019. kada su zauzeli drugo mesto. Evrovizijska pesma je njihov san o svetu u kome smo svi ujedinjeni.


vkZYRUF.jpeg
 
Pesma nista posebno izgleda se njima opet nq .
 
Ово може само уз неко намјештање ући у финале. Прелоше, али хвала им, пошто су у нашем пф
 
Razocaravjuce, njihova pesma na nacionalnom izboru pre par godina mi je bila fenomenalna.
 
Prvo pf se čini sve tanje na našu sreću, lagodno ima pesama koje mogu ispasti daleko pre nas.

🇦🇺 🇮🇸 🇲🇩 🇵🇱 konkurenti za ispadanje, 🇨🇾 🇮🇪 🇱🇺 takođe mogu ispasti, 🇦🇿 će isto vrv biti nešto bezvez, definitivno nije teško kao što se činilo da će biti

kad razmislim ipak bih povukao ručnu da sigurno ispadaju pošto se sećam da su odlični tokom nastupa, a ova pesma može da zaživi uživo

kako god da okreneš neće ciljati na vrh i da prođu
 
Kao što rekoh, jednostavno loše. Ovo ne bi smelo da prođe u finale ni pod razno, ne znam ko bi se uhvatio telefona da za ovo glasa. Publika je često znala da ih zakuca na dno, Šeldon i Isaiah su imali samo 2 tvt poena u finalu, ne vidim zašto bi to sada bilo drugačije.
 
5000 i sta god je bila mnogo bolja pesma od ove :< Ovo je samo... Mediokritet.

Ovo je, po meni, posle Dzesike, Montanje i Isijaha najslabija njihova pesma, mada, ocekujem da se ne kvalifikiju takodje.


Dobro je, Srbiji su sve vece i vece sanse. 🤣😂
 
Sta znam, niie ovo toliko lose iskr... samo mi nije za takmicenje
 
Meni je ova pesma lepa.

Tipicna moderna pesma odradjena u studijskom okruzenju.

Ima potencijal za interesantan nastup u sta ne sumnjam.
 
Jučerašnji vajb: sranje, 0 poena, koj k učestvuju na ESC

Današnji vajb: WHILE ENTERTAINING THE GODSSSS MILKALI LA
 
Jel ovo prvi puta da imamo trans aboriđina na escu?
 
Back
Top