au Australija 2024: Electric Fields - One Milkali (One Blood)

Aj dijos mijo i Santa Marija de Gvadalupe i svi sveci i nesveci, dajte da ovo ispadne u polufinalu.

Degutantno.
 
Ko sve nosi belo u prvom polufinalu:

Kipar
Ukrajina
Poljska
Hrvatska
Moldavija
Australija
Portugalija (pretpostavljam)
 
Upravo videh slike. I nastup i animacije vrište basic. Toliko je prosečno i neinspirativno da nema šta da traži u finalu.
 
Prosto ne vidim kako će ovo nekome biti u top 3 da glasa za pjesmu/nastup, ma ni u 5. Kapiram da će Šveđani da im daju poene ali ostali slabo
 
Daleko je ovo od sigurnog finaliste.
 
Najjače što na Tviteru ne smiješ da kažeš da ti je ovo loše jer trče da ti zalijepe etiketu, ne zna se prije koju 😂
Da je pravde da i ovo i Finska izlete u utorak odmah
Kad te tviter etiketira, to je ustvari pozitivno za tebe 😂 koja je ono psihijatrija
 
Boze koliko je AUstralija NQ ja nemam reci. Verovatno ce zavrsiti pf samo ispred Finske koja je potpisala poslednje mesto.
 
Oni cijelo vrijeme izgledaju kao da ih neko tjera da idu na Evroviziju, totalno izgledaju nezainteresovano i iako sam bio neko ko bi možda i pustio Australiju u finale sada sam totalno hladnokrvan.

Boze koliko je AUstralija NQ ja nemam reci. Verovatno ce zavrsiti pf samo ispred Finske koja je potpisala poslednje mesto.
Finska će biti TOP 5 prvog polufinala, osim ako se stvarno i široj publici to ne svidi što sumnjam...
 
Ovde nece ni izvaliti narod da se radi o muskarcu. Slicno ko za Francusku 2019. Bilal Hasani.
 
Back
Top