at Austrija 2024: Kaleen - We Will Rave

Nikada. Meni je upitno samo do koje mere će je žiri sahraniti, da li će biti tipa 3 ili maks 25 poena? :sneaky: :LOL:
 
Nisam veliki fan pesme, ali fotke izgledaju lepo.

Međutim, svaki put kad pročitam da vi koji volite pesmu niste sigurni u vokal, setim se ovog austrijskog holograma lol:

0001.jpg
 
Ok je, nista impresivno doduse. Nadam se da ce imati jacih momenata u koreografiji od Svetlane Lobode.
 
Djeluje sve profesionalno, ali meni je ova žena baš nekako krindž i dejted. Izgleda kao neka Bjeloruskinja zalutala iz 2012.
 
Kaleen nastupa u odeći austrijske dizajnerke Marine Hoermanseder, čiji modni brend ima sedište u Berlinu. Kostim je specijalno pravljen za Kaleen i sadrži impresivnih 150.000 Swarovski kristala. Uloženo je preko 700 sati rada u izradu kostima.

Kažu da su zadovoljni probom 95%, tako da se očekuje vrlo malo korekcija za narednu probu i peglanje sitnica u koreografiji.

Evo još fotki austrijske televizije (Foto: ORF/Roman Zach-Kiesling)​

RDUD2Al.jpeg


UAvc3Zx.jpeg


H2xm891.jpeg


fhSSr98.jpeg
 
Cuveni suptilni germanski ukus. Austrija, Svajcarska i Nemacka bolje da potraze savete franko italijanskih stilista
 
Ova prva opcija kaputa/bunde je užas. A što se kostima tiče, deluje jeftino uprkos tolikom broju Swarovski kristala.
 
Ovde je sve pogodjeno i bas mi se dopada. Jos ako nastup bude vrhunski (a sva je prilika da hoce), mislim da ovo ide jako visoko (i bilo bi potpuno zasluzeno).
 
Back
Top