at Austrija 2024: Kaleen - We Will Rave

Pa ovo uopšte nije rejv! Lažovi.
 
Meni se ne sviđa 😕

Mislim da je velika razlika između pokušaja da se na neki način oda počast muzici iz određenog perioda i pesme koja je produkcijski i melodijski pravo iz 90-ih. Zvuči vrlo zastarelo i štrči od ostatka pesama ove godine.

U tom smislu su mi Windows95Man iz Finske i Erika Norwich i SuperRob iz Norveške mnogo uspešniji u tome što su pokušali da urade.
 
Radi me ova grmilica, iako jeste malo dated. Nadam se da će Kaleen imati energije na sceni da izdominira. Sviđa mi se pravac u kom Austrija ide u zadnjih par godina, serviraju nam baš himnične pesme, ali neretko podbace na velikoj sceni (ili ih RO uništi). Jedva čekam spot.
 
Sad videh isečak iz spota, ljudi moji kako ova devojka kida sa plesom 😱 ovo ima da bude top u Švedskoj
 
Vidim ovo negde pri vrhu televotinga.... stvar vozi a mogućnosti za nastup neograničene.
Ako iskoriste tu šansu mogu da završe baš visoko.
Bolja je od lazanje.
 
Beč 2025 mesto održavanja esc-a dvorac Dragane Mirković
 
Ovaj audio je baš loš. Čekam spot. Za sada nemam kompletan utisak
 
Nova godina, novo loženje da će Austrija pokidati televoting. Na kraju 15 poena
tired night GIF


Malo vozi, ali zvuči kao svaka pjesma devedesetih. Trebala bi u finale svakako.
 
Mocna pesma. Da je ovo Cascada poslala 2013. bila bi sigurno makar 10.
 
Bože, jedva čekam kvalitetnu, pravu audio verziju! 🤩

Salzburg 2025! 🙌
 
Sumnjam da će ovo postići zapaženiji uspeh jer će je žiri neminovno sahraniti. Uz pomoć publike bi mogla na neku zlatnu sredinu tabele. Meni je cool i vozi, ali ne može se reći ni da je dated, jer zvuči bukvalno kao prosečan dens soundtrack iz '94.
 
Bože, jedva čekam kvalitetnu, pravu audio verziju! 🤩

Salzburg 2025! 🙌
Pa šta je ono što je postavljeno nego prava audio verzija? I na YouTube-u i Tidalu, odnosno drugim digitalnim platformama.

Cover singla (Foto: ORF/Rankin)

Z4vtPw1.jpeg
 
  • Wow
Reactions: Mrm
Fina audio verzija. Međutim ovo je po meni jako rizičan bop, a videli smo više puta da Austrija takve stvari ne može ili ne ume da iznese.
 
Back
Top