at Austrija 2024: Kaleen - We Will Rave

Meni kida ovo, jedva čekam nastup, ima da grmi!

Spot 2 dinara mi se ne sviđa.
 
Haahahha nmg ovaj spot zena zna svoju publiku sta ces 🤣🤣
 
Ma rejvaće i ko neće! Lutkica 💥 Kod mene je #3 trenutno jer su mi Teya i Slimane neoborivi trenutno.. No nikad' se ne zna.
 
Ovo mi je trenutno zadnje, odmah ispod finske zato sto nema no r od rejva
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Haahahha nmg ovaj spot zena zna svoju publiku sta ces 🤣🤣
Publika:
Raving Night Club GIF
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Ne znam kako definisati ovo. Može se reći da je retro, ali opet pesma kao da je stvorena '96, nema ni trunke neke modernije produkcije. Vozi me i dalje, vrzma mi se oko top 10.
 
Meni se najviše sviđa to što je sve u vezi Austrije baš ciljano sretna nova 1998., i pjesma i spot, bez ikakve pretenzije da upakiraju da zvuči moderno ili štagod, ne je*u živu silu, gađaju tu nišu ove godine i mislim da će im se isplatiti.
 
Meni se najviše sviđa to što je sve u vezi Austrije baš ciljano sretna nova 1998., i pjesma i spot, bez ikakve pretenzije da upakiraju da zvuči moderno ili štagod, ne je*u živu silu, gađaju tu nišu ove godine i mislim da će im se isplatiti.
E TO, hvala Makaroni, što si i u moje ime sve opisao...
 
Meni se najviše sviđa to što je sve u vezi Austrije baš ciljano sretna nova 1998., i pjesma i spot, bez ikakve pretenzije da upakiraju da zvuči moderno ili štagod, ne je*u živu silu, gađaju tu nišu ove godine i mislim da će im se isplatiti.
Odlican i tacan opis. Austrijanci ove godine idu sa kompletnim konceptom 90's i meni se to jako svidja, e sad sto to mnogi esc fanovi nece skapirati, to je druga stvar
 
Snimljen je kviz "Želite li da postanete milioner?" koji će se emitovati 23. marta. Među poznatim učesnicima, koji su došli da pokažu svoje znanje i zarade novac koji ide u dobrotvorne svrhe, našla se i Kaleen.

Foto: ORF/Stefan Gregorowius

syHmfDQ.jpeg


bfiV3xF.jpeg


JwMzhKn.jpeg
 
Ne znam da li je neko pisao, ali Kaleen je bila stand-in rehersal nekoliko puta na Evroviziji, između ostalog i za Kipar 2018.

 
@Marko

Zadaviću te, svaki put kad pustim ovu pesmu, moram obavezno da zamislim Veru Matović kako trokira! 😭 😅
 
Back
Top