at Austrija 2024: Kaleen - We Will Rave

Ma mislim da će u Malmeu da to zvuči super pored toga što će tako sve da izgleda
 
Zvucace dobro ako bude sto manje pevala jer cuje se da zeni pevanje nije profesija. Ostalo sve top, ali pevanje je bas strasno.
 
Baš loša vokalno, ali energija i harizma na sceni će to da pokrije. Moraju da improvizuju za Malme svakako.
 
Meni je ok zvučala, nije to toliko tragično, svakako akcenat pesme nije na vokalu. Fenomenalna je na sceni
 
Da, vlada scenom, ali se to ipak mora pokriti makar pristojnim vokalom. Verujem da će proći u finale, publika će ovo dobro progutati, ali mislim da joj ne gine bottom 3 kod žirija.
 
Nemam konzervativno shvatanje scenskog nastupa i ne zgražavam se na golotinju, ali su mi izdanja u kojima se pojavljuje Austrijanka skoro pa na granici neumesnog. Možda je do celokupne pojave, nemam pojma.
 
Moram da se složim Dodo iako ja volim kada je dr*ljasto. Nekako ne ide uz nju, šta znam. Ne mogu da spojim oblačenje i karakter. Nadam se da će poraditi na svemu za Malme i pokidati, pesmu inače obožavam 😍
 
S obzirom na sve oko Austrije ove godine, ne bi me uopće iznenadilo da je ovo iscenirano tj. da je baš htjela da se ovo desi 😅
Isto sam pomislio 😂
Meni Kaleen top izgleda i pleše, mada vokalno bar na ovim nastupima nije na nivou, vidjećemo uz prateće nasnimljene, scenu i kadriranje kako će ispasti i da li će ispasti. Ima potencijala za fin plasman ako sve odradi dobro
 
Nikad neće prestati da mi bude zanimljivo, a u isto vreme i ljigavo, to što neki Tviter profili se sada oduševljavaju Kaleen, njenim kostimima i pojavama, a pre samo tri godine najstrašnije pljuvali Hurricane.
 
Moram da se složim Dodo iako ja volim kada je dr*ljasto. Nekako ne ide uz nju, šta znam. Ne mogu da spojim oblačenje i karakter. Nadam se da će poraditi na svemu za Malme i pokidati, pesmu inače obožavam 😍
Volim i ja. Recimo, Španija mi ne smeta toliko, iako mislim da je i onaj njihov momenat golotinje previše za ESC.

Ovde bi mi možda utisak bio drugačiji da ima plesačice.
 
Nemam konzervativno shvatanje scenskog nastupa i ne zgražavam se na golotinju, ali su mi izdanja u kojima se pojavljuje Austrijanka skoro pa na granici neumesnog. Možda je do celokupne pojave, nemam pojma.
Isto. Još kad onim stenjajućim glasom kaže London/Madrid 🤣

Meni je ona i dalje prokuvana kao i na prvi utisak, bez obzira što zna plesati.
 
Nikad neće prestati da mi bude zanimljivo, a u isto vreme i ljigavo, to što neki Tviter profili se sada oduševljavaju Kaleen, njenim kostimima i pojavama, a pre samo tri godine najstrašnije pljuvali Hurricane.
Ali Hurricane na nastupu su bile baš prikladno obučene ja ne znam zašto ljudi se*u

Odnosno znam zašto lolčina
 
Podsjetite me je li ono baš austrijski komentator rekao da su Hurricane srpske Kardašijanke
 
Back
Top