at Austrija 2024: Kaleen - We Will Rave

Zaista? Pa zar ova voditeljka nekada nije bila na rts-u, bar bi ona trebala da zna.
Ili sam je pomesao sa nekim.
 
Voditelji i novinari uvek dobro pripremljeni i informisani
 
Mene ova pesma u zadnje vreme baš vozi. Baš baš mi je skočila na listi. Iako nema šanse da ona to sve uživo izvede kako treba, ali nema veze
 
Kakva sramota, mene vozi od starta, jedan od boljih throwback-ova u istoriji ESC-a, što se mene tiče. :D U kontekstu plasmana, verujem da će u finale, ali tamo bottom 5 verovatno, bukvalno vidim žiri koji joj daje tipa 3 poena ukupno.
 
Last edited:
U bečkom hotelu Le Méridien, održan je ispraćaj Kaleen na Pesmu Evrovizije, uz medijsku podršku ORF-a i Wiwibloggsa. Kaleen putuje u Malme 28. aprila.

Foto: ORF/Roman Zach-Kiesling

MfI2p3C.jpeg


ACXebMw.jpeg


RE9zjyO.jpeg


Snimak ispraćaja može se pogledati na
➡️ https://tvthek.orf.at/profile/ESC-F...5/ESC-Farewell-Party-2024-mit-Kaleen/14222593
 
Svakim novim pojavljivanjem ima sve manje odeće na sebi. Šta li nas čeka u Malmeu... 👀
 
Svakim novim pojavljivanjem ima sve manje odeće na sebi. Šta li nas čeka u Malmeu... 👀
Gola u kadi.
Pa, pocela je polako da se skida. Na jednom od nastupa joj se otkacio grudnjak. Ne znam da li s namerom ili ne, ali moram priznati da se odlicno snasla i da je i dalje bila energicna.
U sustini mi se dopada. Taj zvuk 90-ih mi bas odgovara. S obzirom da ima nasnimljene pratece kroz celu pesmu, ovaj nivo pevanja je sasvim zadovoljavajuci i dovoljan za ovakvu pesmu.
Nadam se da nece biti ispod 15. mesta, posto verujem da je sigurni finalista.
 
Baš je Bečka klaberka, vruće joj u odeći.
Pesma mi se super vrti kod mene.
 
Back
Top