be Belgija 2023: Gustaph - Because of You

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
8,686
Points
118
nl0a5yb.png

Belgijski javni servis VTR, koji bira predstavnika Belgije za 67. izdanje Pesme Evrovizije, objavio je listu od 7 učesnika koji će se boriti za kartu za Liverpul. Nacionalno finale će se održati 14. januara u dvorani Paleis 12 u Briselu uz prenos na kanalu Eén. Svaki takmičar će nastupiti sa dve pesme po svom izboru, a pobednika će odlučiti glasovi publike i žirija. Domaćin finala biće Peter Van de Veire. Nakon finala, uslediće i after party.

Spisak učesnika:
  • Ameerah
  • Chérine
  • gala dragot
  • Gustaph
  • Hunter Falls
  • Loredana
  • The Starlings
Pobednik: Gustaph - Because of You


X0Csowj.png


X9QbtIC.jpg
Vqq1Rp4.jpg

PS1DmwO.jpg
rI5ZDHl.jpg

ffTz4Mn.jpg
xRpe8c7.jpg

Kf2RzPR.jpg
 
Last edited:
Amira mi deluje interesantno ali zavisice mnogo od pesme. Tako da cekamo
 
Nisu lose pesme, definitivno ce biti izmedju The Starlings i Gale Dragot

 
Cherine mi je preslatka, mislim ne zvuči ESC konkuretno, ali volim takve francuske pesmuljke :love:

Gala Dragot mi se BAŠ dopada, dobih neki bondovski vajb. The Starlings su mi bolji sa Oceanside.
 
Oceanside najbolja od ovoga što sam čuo, Gala obećava sa onom jednom. Većina ih zvuči kao tipični proizvod iz tekstopisačkog kampa, prilično jednostavno i generično i bez ikakvog potencijala.
 
Gala "Emotion Ollie" Amira "Carnival" i Cherine :love: "Ça m’ennuie pas". Ako jedna od ove tri pesme odena esc bicu zadovoljan, ali opsti utisak je slozicu se sa Majstom,pesme zvuce kao tipicni proizvod tekstopisackog kampa. The starlings najvece razocarenje.
 
I ovde sam pogodio, Gala Dragot ubedljivo najjača... Ali polako, ovde se ne treba baš mnogo zaletati, ovo su isečci numera, onda čist playback, ovo je još svetlosnu milju daleko dok se ne kristališe, šta, kako.. 😉 Ima ovde i drugih dobrih, za sada... :)
 
Gali je, vidim, otac neki mag šoubiza u Albaniji, ako ne ode sad, otiće nekad uskoro sigurno
 
  • Wow
Reactions: Mrm
Ovo NF kao da je ispalo iz 2010. i ništa mi se ne sviđa nešto.
 
Najviše mi obećavaju definitivno Oceanside i Galine pjesme. Složio bih se da je većina pjesama barem po isječcima skroz nekonkurentna i bezveznjikava
 
Slozicu se sa Stefanom28 da je ovo ispalo iz 2010. NF, a i starije. Svejedno meni ne smeta i volim tako starije, retro.

Izdvojilo se kod mene sledeci isecci:
Ameerah - The Carnival
Cherine - Ça m’ennuie pas
Gala Dragot - T'inquiète

Vredno pomena:
Hunters Falls - Ooh La La
Loredana - You Lift Me Up Ovo mi je tako iz nekog perioda 2000-2006
The Starlings - Oceanside
 
Očekujem da će Gala Dragot da pobedi sa pesmom koju odabere. Ima mi neki Sobral-Barbara-Gjon vajb, i mislim da može visoko. Inače, same pesme mi uopšte nisu loše, ali što neko ovde reče jesu šablonski pravljene.
 
Meni je Ooh La La od Hunter Falls / a simpa.

Ne verujem da ijedna od ovih može postići bog zna šta na takmičenju.
 
Back
Top