be Belgija 2023: Gustaph - Because of You

Bas su lose pesme. A Luka (Hooverphonic) izvisila na konkursu.

Izgleda je ona prvobitno bila izabrana, ali je odustala pre objave učesnika. Umesto nje je "upala" Loredana i danas izabrala "You lift me up" kao pesmu sa kojom će se takmičiti u finalu. Sutra bira Cherine
 
Ok. Imamo pobednicu esc-a 2023! Cherine 😍
Lady Gaga Compliment GIF
 
E ova od Cherine je pregotivna, mislim da može baš dobro da prođe ako je izaberu. Loin d'ici fazon, još i bolje
 
Stvarno je slatka ova pjesma od Cherine. :) otkad oni nisu pjevali na francuskom, od Sandre Kim? 😂
(Znam da jesu i poslije, ali se uopće ne mogu sjetiti ovako)
 
Preslatka je 😭

Pesma je sama po sebi osrednja, međutim mislim da ima potencijal za dobar nastup jer je ona zrači harizmom i ima neku haotičnu ali nežnu i ekscentričnu energiju, kao neka vila, sva je na struju. Utisak koji dobijam je mlađa sestra Zoi iz Austrije (2016).
 
Last edited:
A Hunter Falls je izabrao "Ooh La La".
Za sada sam zadovoljan sa odabirom jer bih sve ove 4 pesme i ja izabrao.
 
Karneval ima bas catchy refren, a osim toga pesma je samo ok. Za sada Tresnjica suvereno najbolja.
 
Gala Dragot mi ovde deluje gotovo pa ubedljivo najbolje..
 
Iako mi je po inicijalnom topu Cherine sa obe pesme u donjoj polovini, grower mi je i nemam nista protiv da ide za Belgiju a mislim da ce tako i biti. Delovalo mi je malo rendom sto je fanovi toliko hajpuju i mislio sam da cak i troluju malo, ali mi cela prica ipak kompaktno deluje.

Prvi favorit mi je Oceanside btw.
 
The Starlings izabrali Rollercoaster..


A Gustaph Because of you

 
Čekaj, oni su sami sebi birali koju će pjesmu od dvije? Pa zašto su se onda jebavali s predstavljanjem i izvođenjem ove koju neće?
 
Da imaju šta da prikažu na TV.:D

Pitala sam se baš na šta me podseća ova Rollercoaster, dobila sam odgovor, čitajući drugi forum - I see fire od Sheerana.
 
Čekaj, nisu odabrali Oceanside? Kakva Starlingbruka. Cherine do pobjede onda
 
Kažu da su emisije za odabir pesama snimane pre izlaska snippeta, ustvari su čini mi se samo uzeli isečke tih nastupa za prezentaciju..

Da, još da kompletiramo, Gala je odabrala T'inquiète

Još mi je interesantno da će i ovde, u slučaju nerešenog rezultata prednost imati onaj ko je osvojio veći broj bodova kod žirija.
 
Last edited:
Мојих топ 7 за белгијско финале:
7. Loredana
6. Starilngs
5. Ameerah (због прецењености)
4. Hunter Falls (због гласа који није добро искоришћен)
3. Gustaph
2. Chérine
1. Gala Dragot
 
  • Like
Reactions: Mrm
Back
Top