bg Bugarska 2022: Intelligent Music Project - Intention

Kako god bilo, i Lordi i Maneskin su imali hitične pesme, i za esc/pop i za rok pojmove. Možda su oni najneposrednije uhvatili ponajviše na imidž, ali tu su bile i više nego dovoljno dobre pesme da to isprate i zasijaju.
Mislim da je retko koji drugi rok bend i retko kada na esc mogao baš wow kul zaraznom pesmom da se pohvali.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Možda je mislio na izvođače kao pojavu, a ne popularnost. Finci se maskirali, Italijani se razgolitili i bili kao u transu.
Pa dobro ne mislim da je do toga. Oboje grupe su imale odlične pjesme. Sigurno nije svijet poludio za Maneskinom jer su se 'razgolitili' a uopšte i nisu na kraju krajeva:LOL:
Bolje da je Damiano pjevao u srebrnim pantalonama i gore gol kao sa probe.:ROFLMAO: Outfiti su im bili lošiii.

Ali dobro, glupo je ovo upoređivati sa Zitti E Buoni (koja je dobila Sanremo!) i Lordijima.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Zaboravio sam da je i izašla ova pesma. Ne znam šta su Bugari imali u glavi kad su ovo izabrali.
 
Praktikant za društvene mreže pokušava nešto.
 
Fanovi u vecim grupama su se dogovorili da na prvi april dovedu bugarsku na #1 na aplikaciji, u tome je fazon
 
Ceo internet o tome bruji svi se angažovali, a jedva ih nabili na 24. mesto na aplikaciji, čuj prvo 😅
 
Kod mene su se bas popeli na listi, a nije bila prvoaprilska sala. 😁
Sa 34. na 20. plus sa tendencijom napredovanja. Ovako nesto je kao rezultat kad uporedim sa drugim pesmama koje su mi dosta slabije, a kod ove pesme generalno nemam neku vecu zamerku, jednostavno mi nije ostavila neki dobar utisak na prvo slusanje i jos prva.
 
Nastup u Tel Avivu je jako dobar..
Vrlo specifična rok boja glasa, meni se osobno dopada..
 
Pevač Intelligent Music Project-a, Roni Romero, i gitarista benda, Boris Ivanov, od sinoć su u Beogradu. Jutros su gostovali u Jutarnjem programu RTS-a, zatim na Radio Beogradu 202, K1 televiziji, a ovog popodneva posetili su Wurst Platz Bar u Makedonskoj ulici gde su održali konferenciju za medije. Nakon Srbije, odlaze na promociju u Hrvatsku.​

RTS 1 - Jutarnji program
Roni je rekao da mu je Konstraktina pesma kul.

BD0fzQK.jpg


Roni Romero
waDtF9l.jpg


Boris Ivanov
FSjFrQT.jpg


K1 - Kec na jedanaest
Uz gitaru, uživo su izveli "Intention", kao i "Smoke on the Water" (Deep Purple).

gF3aqcm.jpg
 
Da li zaista misle da će u finale, pa im je promocija u Srbiji potrebna :D
 
U potpunosti se slazem sa prethodnim komentarom. Sta li se desilo Bugarima ove godine da posalju ovo?
 
Sa kućne žurke

 
Dugo su mi bili zadnji na subjektivnoj (po licnom ukusu) listi, medjutim nisu oni najgori, ima i gorih...

U nekoj ludoj ludoj kombinaciji mozda i mogu do finala s obzirom da su u slabijem polufinalu
 
Ja uopšte ne isključujem da se Bugarska plasira za finale i Torinu, videćemo.. :)
Rock vokal je naprimer bolji od Finske, ali Finska ima poznat bend, opet ne mora da znači..
 
Back
Top