dk Danska 2022: Reddi - The Show

Moguće, ali to je meni sada osećaj neki da je precenjena i da nije sigurna..
 
Pa ne kažem ni ja da je sad nešto sigurna, ali ne ispada tj nije na ivici
 
Komentari za Dansku su pozitivni nakon prve probe, mozda se provuku u finale. Ja bih bas voleo da budu shock q, svidja mi se onaj prelaz u pesmi kad krene rok da cepaju
 
Ja mislim da će ovako biti za prolaz:

1. Ukrajina
2. Grčka
3. Norveška
4. Holandija
5. Jermenija
6. Litvanija
7. Moldavija
8. Island
9. Portugal
10. Na ivici: Austrija, Danska, Albanija, Bugarska
Ove sa tvoje ivice bih uglavnom rado gurnuo odatle u provaliju! 👹:p:D
 
Ove sa tvoje ivice bih uglavnom rado gurnuo odatle u provaliju! 👹:p:D
mr-ba.gif
 
Po meni jedino su sigurni za finale: Ukrajina,Norveška i Holandija.
 
Po meni jedino su sigurni za finale: Ukrajina,Norveška i Holandija.
Alesia Michelle je kazala da ce prvo polufinale u ziri glasovanju dobiti ili Nizozemska ili Grcka, ali je bliza Grckoj jer je na engleskom jeziku..
ja nesto mislim da nece ni jedna ni druga vec ipak Ukrajina..
 
Daleko je to od nekog ozbiljnijeg rock zvuka, ali mi je simpatično kako su žene sve to upakirale i voljela bih ih vidjeti u finalu prije nego neke druge (po predviđanjima) sigurnije države.
 
U početku mi je ovo bilo simpatično, ali sad mi je sve u vezi njih tako djevojke se napile u baru u Kopenhagenu i odlučile napraviti pop punk-ish teenage verziju Bohemian Rhapsody. Neozbiljno i ne baš dostojno prolaska ili nekog iznenađujuće dobrog rezultata
 
Od ovog nastupa nisam ništa očekivao, ali ispalo je sasvim solidno. Ne bi me čudilo da prođu kroz iglene uši.
 
Ne znam šta bih rekao za Dankinje jer mi je pesma jedna od najnebitnijih ove godine. Pevačica je u zeleno-crnom kostimu, a prvi kadrovi prikazuju njen odraz na klaviru za kojim sedi na početku nastupa. Pre nego što ustane od klavira, scena je tamna, a potom se smenjuju zelena, žuta, crvena i plava boja, dakle ne u isto vreme kao disko, već jedna za drugom, i na ekranu pozadi i na podu. Na podu takođe sve vreme stoji natpis REDDI. Reflektori emituju bela i narandžasta svetla..​
 
Previse mi je saroliko, raznobojno, svetla na sve strane i nekako mi ne ide uz pesmu. Inace, volim prvi deo pesme, mirniji i cekam da vidim kako to izgleda. Za sada, nije dobro.
 
Taj prvi mirniji deo bolje izgleda.
 
Back
Top