dk Danska 2022: Reddi - The Show

Da mi je pesma ostala u takvoj atmosferi, bila bi mi medju boljima, a ovako sa ovom promenom mi deluje ne skladno.
Bar ce mi se nesto svideti.
 
Ni ja, malo su se pogubili sa pesmama u poslednje vreme, ali mi ipak ostaju među omiljenim ESC nacijama.

Ova pesma je i dalje vrlo ispodprosečna i za ESC standarde zastarela. Lepo to izgleda na ekranu, te mislim da bi možda mogli da se provuku u finale.
 
Mislim da ovde nema ni govora o finalu kako god se okrene .
 
Prosle godine u pf Danci vise od Hurricane po tvt.. Ne bih otpisao u ovako losem polufinalu Dansku i ako je meni pesma bas losa.
 
Prosle godine su bar bili konkurentni čak sam ih predviđao u top 10 pf ,ove nikako :D
 
Meni ovo identican nivo ko prosla godina, mislim da nece proci, ali nije neka katastrofa i ako prodju. 😉
 
Otprilike sam ovako i ocekivao da ce izgledati i meni licno je ovo dobro iako cheesy i zastarelo.

U finale sumnjam ali nada umire poslednja.
 
Ja bih njih pustio umjesto Islanda recimo, full su mi okej bile večeras, baš su uživale u svom trenutku na stejdžu
 
Mogle su i proći, meni su bile solidne. Biće da je ovde vlavni problem zastarela pesma i produkcija. Imali su znatno sigurniju opciju na NF, ali jbg.
 
Pa... Bile su bottom 3 mogu da pretpostavim. Jednostavno dosadno i nezanimljivo generalnoj publici.
 
Solidno je bilo, dovoljno dobro za finale ali se osetilo da pesma nece upaliti kod sireg auditorijuma (kao ni kod zirija).

Trebale su proci umesto Islanda ili Svajcarske sto se mene tice. Steta.
 
Ja zapravo ovu pesmu negde i volim, :giggle: nikako je nisam video u finalu, ali ok su bile.
 
Žao mi što nisu prošle. I dalje mi u glavi ono "I will keep up with the show" i stalno pevušim.. Zarazan refren i pesma mi je baš legla..
 
Ja se izvinjavam ali meni je ovo bilo favorit #1 veceri. Pesma mi je super, a i nastup je bio bas dobar, dosta energije, pogotovo devojka na bubnjevima (ak se tako kaze nzm). Ipak me ispadanje nije iznenadilo. Ove zenske pop-rock bendovi nikako da mi prodju, Irska 2009 i Danska 2022 robbed goddesses :(
 
Back
Top