dk Danska 2023: Reiley - Breaking My Heart

Pesma je tu i tamo ok, ali nastup, a pogotovo pevanje su bili losi. Ocekivano ispadanje.
 
Koji je njima svima đavo? Delulu lvl max i kod Danaca i Iraca i Maltežana, luduju umjesto da priznaju da su poslali nekonkurentna sranja
 
Koliko god da mi je Rajli simpatican i koliko god da bih ga khm khm... ovi iz delegacije definitivno nisu normalni.
 
Kompletan promasaj. Ocekivano i zasluzeno ispadanje.
 
@Ro97 mi sliluje mozak i fleshuje me sa ovom pesmom konstantno da ću početi da sanjam!
 
Ladno ih Island spasio krompira, ušlo bi u istoriju polufinale sa 3 nule. :ROFLMAO: Čudi me da taj famozni tik tok nije odradio bolji posao. :D
 
TikTok publika je lojalna contentu koji neko objavljuje. Esc se ipak prati na tv-u.
 
Bio je očajan . Definitivno mu je i tih par poena previše
 
Njemu treba karijera da bude da reklamira odeću na onim bilbordima i to je to, ko mu je rekao da je super da se pojavi na Evroviziji.
 
Ja ne znam da li se on bavio muzikom pre ovoga ili je pre esc-a bio samo ziktok zvezda
 
Imam osecaj da su ovo ljudi shvatili kao interval akt ili reklamu neku pre Jermenije.

Stvarno mi je nejasno sta rade Danci, ali ajde, taman kako su oni propali, dobili smo finski pauerhaus. Ocigledno ne mogu svi da budu jaki istovremeno.

Inace, procitao sam od nekih Danaca da je posle korone postavljena na celo ekipa koja ima za cilj da DMGP kroji prvenstveno za dansku publiku, pa tek onda kao izbor za ESC. Svakako im ne uspeva stagod naumili jer brojke su im kriminalne.
 
Back
Top