ESC 2022 – Torino, Italija: opšte, arena, grafika, scena

Norveška pobedila na lažnom glasanju. Druga Italija, treća Belgija, četvrta Španija i peta Estonija.
Srbija na 7. mestu, a Ukrajina 22. Poslednje mesto za Moldaviju.
 
Nema nista gore za evrovizijskog fana nego kada dodje nedelja,dan posle finala...krece depresija do sledece sezone. Uvek mi je bilo fascinantno, toliko traje predevrovizijska sezona, svi se pripremaju, mi preslusavamo pesme, a onda kada dodje sama evrovizija, sve se nekako brzo zavrsi i deluje bas kratko. :D
 
Ovo što sam se danas većim delom dana klonio foruma je bio pun pogodak. Jedva čekam sutra, ne bavim se nikakvim predviđanjima plasmana, čisto uživanje! 😍
 
Nema nista gore za evrovizijskog fana nego kada dodje nedelja,dan posle finala...krece depresija do sledece sezone. Uvek mi je bilo fascinantno, toliko traje predevrovizijska sezona, svi se pripremaju, mi preslusavamo pesme, a onda kada dodje sama evrovizija, sve se nekako brzo zavrsi i deluje bas kratko. :D

Sve je tako u životu. Kad nešto čekaš nikad doći, a kad dođe brzo prođe.
 
Ja od prosle godine nemam postevrovizijsku depresiju. Nekako sve brzo ide, dolazi odmah leto, ima sto zanimacija, a vec sredinom jeseni krece nova sezona, volim da ispratim te rane faze, top mi je
 
Meni je UK dobar, ali tu fali nešto... Kao i kod Poljske... Lepo peva dečko, ali džabe mu oni dementori
Oni dementori ga bas vuku dole.
Lep decko, lepa pesma, lepo peva, ali onaj nastup koji je toliko overengineered je uzas.
 
Meni lično dementori skroz okej i kul dodatak, ali oni TV efekti su mi najveći horor, a ne pomaže ni što je on onako zatvoren i ukočen, kao sam sebi da peva a ne ljudima.
 
Meni lično dementori skroz okej i kul dodatak, ali oni TV efekti su mi najveći horor, a ne pomaže ni što je on onako zatvoren i ukočen, kao sam sebi da peva a ne ljudima.
Taj deo oko njegove zatvorenosti mi je kul - deluje malo misticnije i drugacije od ostalih.
 
Lele...

Znaci molim ti se presveta Bogorodice i Sveta Paraskevo i Sveta Petko i svi moguci Sveci da sutra Ukrajina ne pobedi. Da pobedi PESMA, a ne zemlja iz sazaljenja zbog rata. 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Ne znam u kojoj temi je pomenut Ogae Ukrajina, ali bas da se nadovezem na ovaj komentar. Onakva njihova reakcija na bilo kog predstavnika, nebitno sto je to Srbija, samo zato sto ta zemlja nije uvela sankcije Rusiji je sramotna, ako ti ljudi misle da ce im pobeda na Pesmi evrovizije resiti ratno stanje, a pritom svaki od njih izgleda kao da grama svog mozga a kamo li snage nije dao za svoju zemlju, oni su stvarno ludi. Ne znam mozda smo mi trebali ucestvovati ‘99.
 
Hoce li opet neko kao ranijih godina da organizuje glasace za Konstry po dijaspori, drugim forumima, fb grupama i chatovima, i slicno?
 
Ne znam u kojoj temi je pomenut Ogae Ukrajina, ali bas da se nadovezem na ovaj komentar. Onakva njihova reakcija na bilo kog predstavnika, nebitno sto je to Srbija, samo zato sto ta zemlja nije uvela sankcije Rusiji je sramotna, ako ti ljudi misle da ce im pobeda na Pesmi evrovizije resiti ratno stanje, a pritom svaki od njih izgleda kao da grama svog mozga a kamo li snage nije dao za svoju zemlju, oni su stvarno ludi. Ne znam mozda smo mi trebali ucestvovati ‘99.
Nama je bilo zabranjeno učestvovanje od kraja maja 1992, cak i prenos do 1996. A, dozvolu da se vratimo dobili smo tek 2001., kada je najavljeno da cemo se vratiti 2003, sto se nije desilo, jer je svako tumacio broj ucesnika kako mu je odgovaralo.
 
Hoce li opet neko kao ranijih godina da organizuje glasace za Konstry po dijaspori, drugim forumima, fb grupama i chatovima, i slicno?
Baci se na posao slobodno, ja bih rado al' dok napravim lažan profil na fb i dok mi odobre članstvo u nekim grupama naše xy zemlje u inostranstvu dođe već 9 sati.
 
@Mrm Prizvao si 12 poena za Srbiju od portugalskog žirija i zaista dobismo na lažnom glasanju na žiri probi :ROFLMAO:
OMG really?! 🤩🤘
Ali Portugal je završio treći od pozadi ili tako nešto, so I put it to the bin, that voting..
A Ukrajina je zadnja, ne? 🤣
 
Ukrajina je završila kao 22. Bila poslednja kod žirija, ali od publike 104 poena... Dobro, to je samo random glasanje pa UK 21. sa 131 poenom, Portugal 20. sa 143, a u realnosti ti ispod 20. mesta obično budu daleko ispod stotke.
 
Sve više mi djeluje da je večerašnja knjiga spala na tri slova - Ukrajina (ipak se nadam da do toga neće doći, nek budu drugi), Švedska ili Španjolska (može meni biti ovakva ili onakva, ali kad nešto zapali arenu, onda se tu nema što praviti pametan). UK će, rekao bih, biti kao prošlogodišnja Malta. Volio bih da se umiješa i Francuska, ali nažalost od toga očigledno ništa. Tako da, ajmo Švedska! (Ni ovo nisam mislio da ću IKAD izgovoriti 😂)

Subjektivno moj pobjednik bez obzira na sve ostaje Nizozemska i držim fige za što bolji plasman, top 10 obavezno! ❤️
 
Back
Top