ESC 2023 – Liverpul, Ujedinjeno Kraljevstvo: opšte, arena, grafika, scena

Iz Beograda Wizz Air leti do Malmea, ali pretpostavljam da će za taj period karte biti malo skuplje, još se ne mogu kupiti.
Hvataćemo karte čim izađu... :)
Meni je se jedne strane super što je Malmo, smeštaj imam, wizz air direkt ide..
A sa druge, dosadnooo, Skåne sve znam, i ljude ću morati da viđam neke koje i ne želim, vrv, ali dobro, bolje povoljnije proći u krajnjoj liniji svakako...
I kad treba smeštaj Malmo je povoljniji i od Sto i od Got..
 
Uskrs je iduće godine 5.maja.Datumi takmičenja(7-11.maj),znači da će se ceremonija otvaranja(Turquoise carpet) održati baš na sam Uskrs,u nedelju 5.maja.
 
Jedino gde me je ona zaista nasmejala je onaj skec u poseti Stokholmu gde je pocela da peva The winner takes it aaaAAAAAAAAAALL!!!! i udari u vazu i slomi je.

Ostalo mi je sve nekako cringy, secam se da za finale 2016. su me pitali dok je bio prenos "i ovo kao treba da bude smesno?"
 
Bolje neka ide kao takmičar za Švedsku, Sarah Dawn Finer.. 😍❤️❤️
 
Neka ne zamere moderatori ako je na rubu pogresne teme (humor?) mada opet je Evrovizija..

Vidim ja tako na tviteru ovaj snimak iz Parova i bas je mi je bilo isti vajb dok slusam kao onaj cenovnik specijalnih efekata za nastup sto se spekulisalo
😅😂



LML6UQV.jpg
 
Srećan 21. rođendan dve mlade ovogodisnje top 10 dame: Alika :ee: i Alessandra :no: ! 🎂
Eto, tetka Alika je konačno u trećoj deceniji, mada matematički je još pre godinu dana ušla u nju, te i nije toliko mlada! 😀
 
Hoće li Šveđani u skoro svemu reciklirati ono što su koristili 2013 i 2016,tj.grafika,zvučni efekti,tabela sa poenima i sve ostalo će da liči na 2013 i 2016?
 
Back
Top