ESC 2023 - Forumska kladionica

Apsolutno najpredvidljivije polufinale ikada, kako za kladionice tako i za fanove, jednostavno večeras nije bilo mjesta šokovima (što pozitivnih, što negativnih) s obzirom da se jasno znalo nekih 5-6 sigurnih finalista, zatim 3-4 koje su bile na granici ali sve su ionako prošle, dok se s druge strane dalo naslutiti kojih 5 predstavnika odmah pakuje kofere...

Pogodih i ja svih 10 od 10, nego nisam ni znao da ova tema postoji do maloprije, ja svoju prognozu danas napisao u opštoj temi! :LOL:
Hajd' pisaću ovdje za drugo veče, mada tu nema šanse da pogodim ni 6-7 a kamoli sve jer je puno neizvjesnija situacija.
 
9/10 pošto se bacio mali rizikčić na Maltežane

Nadam se da će rizik kompenzovati u drugom pf kada popada pola onih što ih EurovisionWorld stavio da prolaze
 
Apsolutno najpredvidljivije polufinale ikada, kako za kladionice tako i za fanove, jednostavno večeras nije bilo mjesta šokovima (što pozitivnih, što negativnih) s obzirom da se jasno znalo nekih 5-6 sigurnih finalista, zatim 3-4 koje su bile na granici ali sve su ionako prošle, dok se s druge strane dalo naslutiti kojih 5 predstavnika odmah pakuje kofere...

Pogodih i ja svih 10 od 10, nego nisam ni znao da ova tema postoji do maloprije, ja svoju prognozu danas napisao u opštoj temi! :LOL:
Hajd' pisaću ovdje za drugo veče, mada tu nema šanse da pogodim ni 6-7 a kamoli sve jer je puno neizvjesnija situacija.
Nije 5-6, nego je 9 finalista bilo apsolutno sigurno!
Za 10. mesto su se sinoć borili Portugal i Holandija
 
8/10, Letonija i Malta mi ispale :LOL:. Ubedjen sam kada bi bio sistem glasanja 50/50 da bi ziri pogurao ove dve zemlje u finale i da su kod publike bili blizu granice.
 
8/10

Ovde su zapravo pobednici oni koji nemaju svih 10 pogodaka, oni koji nisu išli na sigurno i koji su bar malo rizikovali. Lako je bilo otići na kladionicu i samo prekopirati finaliste :ROFLMAO:
 
8/10

Ovde su zapravo pobednici oni koji nemaju svih 10 pogodaka, oni koji nisu išli na sigurno i koji su bar malo rizikovali. Lako je bilo otići na kladionicu i samo prekopirati finaliste :ROFLMAO:
Probaj da iskopiras kladionice za SF2. Evo po njima Estonija ispada, a raspao Danac prolazi
 
Zašto raspao?
nema ga 50 kila sa sve krevetom, treba mu autotjun prilikom refrena i poziva se na klinacki TikTok i zove tiktokere da glasaju za njega.

Da vredi, izasao bi sa normalnim pevanjem i prosao dalje.
Kladionice mu prognoziraju prolaz bas zbog tiktoka ali nadam se da ce da flopne, gde ce pesak protiv stene Estonije...
 
Calm Down Golden Girls GIF by TV Land
 
Predviđanja ostavljate do početka prvog polufinala (utorak u 21h).
Prognozirate po deset zemalja iz svakog polufinala i za svaku pogođenu dobijate određen broj poena.

Prvo polufinale

Finska 1
Malta 3
Izrael 1.5
Srbija 2
Azerbejdžan 4
Irska 4
Letonija 3.5
Švajcarska 2
Holandija 2.5
Moldavija 2
Portugalija 2.5
Hrvatska 2.5
Norveška 1.5
Švedska 1
Češka Republika 1.5


Drugo polufinale

Albanija 3.5
Litvanija 2
Slovenija 2
Danska 3
Austrija 1
Island 3
Grčka 3.5
Jermenija 1.5
Gruzija 2
San Marino 4
Australija 1
Kipar 1.5
Estonija 3
Rumunija 4
Poljska 2.5
Belgija 2.5



1. Pogađate tačan plasman Srbije na ESC-u

Tačan rezultat - 3 poena
Razlika u plasmanu od tri mesta u odnosu na pravi - 1 poen
Sve ostalo - 0 poena

2. Pogađate kako će se plasirati direktni finalisti. Za svaku pogođenu zemlju u redosledu dobijate po jedan poen. Ređate ih od one za koju mislite da će se najbolje plasirati ka najslabije plasiranom.

Italija
Španija
Francuska
Nemačka
Ujedinjeno Kraljevstvo
Ukrajina

3. Ex-YU. Isti princip kao za direktne finaliste.

Srbija
Hrvatska
Slovenija

4. Pogađate ko će se naći u top 3. Za svaku pogođenu zemlju ide po dva poena.

5. Pogađate ko će se najbolje plasirati od sledećih država raspoređenih po grupama.


Švedska-Norveška-Danska-Finska 3 poena
Ukrajina -Moldavija-Gruzija 2 poena
Poljska-Austrija-Češka Republika 2 poena
Estonija-Litvanija-Letonija 2 poena
Kipar-Grčka 1 poen
Holandija-Belgija 1 poen
Španija-Portugalija 1poen
Steta sto nisi stavio kategorije:

- Pobednici polufinala (za 1.SF kazem Finska, za 2.SF kazem shocking Belgija)
- Pobednik zirija (Svedska bez ikakve konkurencije)
- Pobednik TVTa (Ukrajina)
- Null points ziri i/ili TVT (0 ziri Poljska, 0 TVT UK)
- Zadnje mesto (UK)


Ako hocete mozemo mi da se igramo naknadno u ovim kategorijama?
 
8/10

Ovde su zapravo pobednici oni koji nemaju svih 10 pogodaka, oni koji nisu išli na sigurno i koji su bar malo rizikovali. Lako je bilo otići na kladionicu i samo prekopirati finaliste :ROFLMAO:
Ipak su se stvaril nivelisale na svoje mesto s tim sto su kladionice poludele sto se tice prolaska CAK PRVIH 9 ZEMALJA!!!
10. je Estonija ali mislim da ce i ona uspeti lako da savlada Dansku
 
Večeras 9/10. Umesto Albanije sam stavio Gruziju. :(
 
Back
Top