ESC 2023: Izbor foruma za najbolju pesmu

Piše u prvom postu teme - slanjem glasova za oba polufinala meni putem privatne poruke (conversations). Uslov je da pre glasanja imaš napisanih 15 postova.
 
Još samo 5 sati do kraja glasanja u polufinalu! Očekujem vaše glasove :)
 
Zao mi je sto sam neke pesme iz 2. pf-a izostavio da udelim poen ili im dao neki sitan. Da su u 1. pf-u bili bi fino nagradjeni.
U 1. pf-u skoro pa su poklonjeni poeni.
Sve mi se cini da ce se Top 5 razlikovati od Ogae glasanja, samo za Srbiju.
 
Glasanje je završeno i dobili smo finaliste! Glasao je 41 član foruma.

Objava finalista večeras u 21:30!
 
Super!

Kada počinje glasanje u finalu na ovom forumu i od kada do kada će trajati?
 
Počeće nakon objave finalista i trajaće do subote u neko doba. Napisaću večeras tačno do kada.
 
Počeće nakon objave finalista i trajaće do subote u neko doba. Napisaću večeras tačno do kada.
Hvala na informacijama!
Da li je bilo dramatično glasanje i nijanse odlučile i da li je bilo velikih iznenadjenja u ovom glasanju, eto ako možete makar samo to otkriti dok ne dodje 21:30h?? :D
 
Bilo je dramatično u prevodu Finska i Švedska nisu ušle ni u finale bile su 11. i 12. mesto u polufinalu, ostalo je sve bilo normalno što se našeg glasanja tiče :ROFLMAO: :D
 
Sve je moguće, videćete večeras...
 
Ako Slovenci i Let 3 nisu ušli u finale onda stvarnoo...no comment...

Uzgred ne znam da li pratite kladionice, ali naše komšije Hrvati, ali i Slovenci "luduju" poslednjih dana na kladionici, Slovenci već stigli do 18. mesta, Hrvatska malopre bila na 13. mestu, sada je na 14. mestu auuu
 
Nebitno je da li Litvanija prolazi kod nas, prolazi svakako 11. maja u finale a to je verujem njoj mnogo važnije :D
 
Dobrodošli na proglašenje finalista forumskog glasanja za Pesmu Evrovizije 2023!

Za početak Imaani i baladična verzija njene evrovizijske pesme 🎙️


 
Vreme je da krenemo sa objavom finalista iz 1. polufinala. Ko prvi prolazi?
 
Prvi finalista je NORVEŠKA!
rkVRuHS.png
 
Back
Top