ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Bice 1 minut na tik toku kao i uvek dakle od toga jedan deo ce biti kako izvodjac izlazi na scenu i kao kaze recimo 2-3 recenice i pustice nam da vidimo sam nastup nesto kratko fazon 10 ili 20 sekundi i dobicemo nekoliko slika sa proba i bice blog valjda gde ce da opisu nastup
 
Molim nekog tko je upućeniji da kaže šta onda uopće konkretno dobivamo danas - fotke s proba? Neki low quality isjecak probe? Ili su i to zabranili, nisxta ne rasumem
Please check back here later for a photo, and links to the gallery and TikTok clip. Might take an hour or two as we navigate Day 1, but we'll post both as soon as we can!

Eto to dobijamo danas. :)
 
Sad sam pročitao da na ovim prvim probama dosta stvari neće biti korišćeno kao na primer pyro i druge slične stvari 😱
 
Mislim da je to inače praksa kod prvih proba, akcenat je na tonskim probama i upoznavanju sa scenom
 
Pored toga što su pojedinačne probe zatvorene za javnost, uvedene su još strožne mere. Zabranjeno je korišćenje bežične opreme u areni, mediji mogu da snime samo tokom prve popodnevne generalne probe, zatim nema korišćenja dronova oko arene, i ono najbitnije, u online press centru uvode jedinstveni QR kod koji će biti prikazan preko prenosa proba, pa ako neko pokuša da podeli screenshot, kao što su neki ranije radili, znaće ko je to uradio i oduzeće mu akreditaciju.​
 
Kad se setim 2016. i 2017. koliko su probe bile dostupne za javnost ali bukvalno...
 
Stena, dim/ suvi led i vizuali na ekranu izgledaju unapređeno u odnosu na PZE. Na PZE su vizuali bile samo tačke i linije, dok su sad prave latice.

Samo se nadam da ovo nije kostim.
 
Back
Top