ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Tacno ce od nastupa zavisiti nijanse ko ulazi u finale i pobedjuje. Eto, recimo, Poljska mozda prodje u finale zahvaljujuci nastupu. Samo sam cekala da ga vidim kad sam procitala da su se Poljaci opametili posle dva flopa (postali mim) su platili Jerry Reeve za kreativnog direktora i Lukasa McFarlane kao koreografa. Reeve radio Kraljicin Platinum jubilej event ⚠️ nastupe Johna legenda, Mary J Blidge itd.

Nas rts i hrt godinama ostavljaju umetnicima da samostalno sprovode svoje ideje. I tri godine zaredom imamo srece. Meni su nastup i Konstrakte i Luke i sad Teye izuzetni ali zahvaljujuci njihovim timovima. Jes rts odresio kesu sad za maglu, suvi led i td. Ali da je pobedio neko drugi, Princ ili Breskva ne znam kako bi to sve izgledalo.

Isto tako HRT ostavio BL koji je ipak na samom pocetku karijere sam sve da radi. Misljenja sam da onog momenta kada je bio u vrhu kladionice pre Dore, HRT trebalo da mu obezbedi fondove, umetnickom direktora, najboljeg rezisera, koreografa i dizajnera. Ovo se desava jednom u 30 godina i trebalo je raditi pametno. Plasim se za ovaj nastup.
Jeste pesma najvaznija ali superiorniji nastupi ce dobiti vise poena i od televota i zirija.
 
Sasha je pukla Rydman radi i Svajcarskoj i Albaniji. Ne znam za ostale, mislim ne
 
I onda su se ljudi čudili što se Teya ne druži s ostalim sudionicima, eto zašto!

Jbt da se družila i fotkala s Nemom, on bi joj valjda ukrao haljinu
Vrisak.

Što je najgore, bolje da je ukrao neku haljinu od Teye, manje bi čudno izgledao nego u tutuu.

Šta je sledeće, Slimanu raste tulipan na ekranu na kraju nastupa???
Sliman se penje na stenu, viče i pljuje u pravcu mikforfona koji je na podu na drugom delu bine.
 
I onda su se ljudi čudili što se Teya ne druži s ostalim sudionicima, eto zašto!

Jbt da se družila i fotkala s Nemom, on bi joj valjda ukrao haljinu
Možda smo vama ukrali pobedu 💅

dunja-ilic.gif
 
Back
Top