ESC 2026 - Beč, Austrija: opšte, arena, grafika, scena

Zivim za godinu kad ce Ukrajina konacno biti eliminisana u polufinalu.

Kad je mogla Rusija jednom, moci ce i Ukrajina. Niko nije nedodirljiv.
 
Pa vidite da piše currently participating countries lol
Nisam zapazio sitna slova ali svakako ne volim taj vid revizionizma, neke od ovih zemalja su odsustvovale u skorom periodu takodje i zalomilo se da budu tu ove godine
 
Zivim za godinu kad ce Ukrajina konacno biti eliminisana u polufinalu.

Kad je mogla Rusija jednom, moci ce i Ukrajina. Niko nije nedodirljiv.

Sumnjam, sada su dobili još par miliona gastosa sa ovim ratom. Plus oni nikad ne šalju sranje, bilo je nekih prosečnih pesama ali i te su bile dovoljne da motivišu pečalbu.
 
Lepo, samo tog dana možda bude gužve u gradu zbog SNS mitinga kod Skupštine, a okuoljaće se i po Novom Beogradu.
 
ESC 2026 - Beč, Austrija: opšte, arena, grafika, scena
Back
Top