ee Estonija 2024: 5Miinust x Puuluup - (nendest) narkootikumidest ei tea me (küll) midagi

Jao, Ollie 🫶 Nadam se da će mu pjesma biti fenomenalna, na razini Venom i Get high. Momče ima sve predispozicije da razvali na ESC-u i jedva čekam da čujem My friend (Žak Houdek approves).

Još par ostalih imena mi je poznato, drago mi je među DF vidjeti Carlosa Ukaredu koji mi je prošle godine imao odličnu pjesmu i Daniela Levija, čiju Burning lights iz 2015. s vremena na vrijeme pustim.

Nije da nešto puno očekujem od nje, ali me zanima što je spremila Laura. Nje mi je baš malo žao, već dvije decenije pokušava napraviti nešto u tom ESC fandomu, a bezuspješno.
 
Na onom vpn Novi Zeland mogu da se preslusaju neke od pesama sa eesti laula.... Navodno po reakcijama ljudi ona Nele Liis ima najbolju pesmu.
 
Na onom vpn Novi Zeland mogu da se preslusaju neke od pesama sa eesti laula.... Navodno po reakcijama ljudi ona Nele Liis ima najbolju pesmu.
Moze neka poveznica ako ima?
 
Nešto mi govori da će:

"Laura - "Here's Where I Draw the Line"
autori: Laura Põldvere, Johannes Lõhmus"

biti dobro.....nešto mi kaže da će biti stara Laura.. (y)
ne bi bilo loše videti je na ESC opet..ima zanimljivu boju glasa...
Ovaj naslov može biti zanimljiv takođe...
 
Ja imam baš visoka očekivanja. Lineup ne zvuči nešto mnogo obećavajući, ali mislim da bi Estonija konačno mogla do pobjede.
 
Bilo mi je interesantno kad sam vidio da joj pjesmu radi Johannes Lõhmus, a inače joj je radio Sven Lõhmus, mislio sam da su možda neki rođaci ili nešto, ali kaže Google da nisu u rodu
 
  • Like
Reactions: Mrm
Jel učestvuje ona uvenula labudica što je pevala Lost in Verona?
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Ok. Cecilia "Fomo" kakva kidalica 🔥
Dance Cat GIF
 
Bravo ti ga @Bebi majstore! 💖🙌

Uuuuu, kako bre retko grešim.. Laura.. 👌😍 Želim ovo u Malmeu.. Bez pogovora..
Kako neobičan ritam, neobična struktura, vokal se savršeno uklapa.. Kao slow motion Laurine legendarne pesme sa 2007 Eesti Laul - "Destiny", njene najbolje ubedljibo.. 💖
Još ima i key change.. 😮 Tako neobično..
Laura, go to Malmo! 🥳😎🙌
 
Ja sam skroz poludeo na Cecilia - FOMO.... Kako refren voziiii :love:
 
Back
Top