Evrovizijski studio 2023

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
7,985
Points
118
U susret 67. Pesmi Evrovizije u Liverpulu, Choda nas kroz audio podcast i ćaskanja sa učesnicima nacionalnih izbora i Pesme Evrovizije "vozi" kroz evrovizijsku sezonu u društvu Josipe. i drugih gostiju. U ovoj temi ćemo postavljati njihove snimke iz tzv. "Evrovizijskog studija" i komentarisati ih.

ESC NOVOSTI: Početak sezone (S5:E1) / 17.12.2022.

 
Bas sam se pitao da li ce biti, posto ste nestali bez traga. 🤔

Drago mi je. 👍
 
E, da. Nikako da napisem. U prvi mah mi je bilo cudno da nisi znao ko je Filip Zmaher, a onda sam se setio da pripadas mladjoj generaciji i da retko ko zna za njega, s obzirom da se nije pojavljivao vise od 20 godina. Imao je sad ucesce na Beogradskom prolecu.
 
ESC NOVOSTI (S5:E2) / 20.1.2023.

 
Dora 2023 REAKCIJA: Damir Kedžo, Harmonija disonance, Let 3

 
ESC NOVOSTI (S5:E3) / 28.1.2023.

 
ĆASKANJE - Eni Jurišić ( :hr: Dora 2023 ): Učešće na Dori nije bio plan, već trenutna odluka

 
SMALL TALK - Alessandra Mele ( :no: MGP 2023 ): Queen of Kings is the anthem of freedom

 
SMALL TALK - Elsie Bay ( :no: MGP 2023 ): Love you in a dream is about being scared to show emotions

 
ĆASKANJE - Damir Kedžo ( :hr: DORA 2023 ): Angels and Demons sam istinski doživeo

 
ĆASKANJE - Hana Mašić ( :hr: DORA 2023 ): U Zvezdama Granda sam osetila veliku podršku

 

PZE 2023 CHODINE REAKCIJE #1: Hurricane, Luke Black, Gift, Duo Grand

 
ESC NOVOSTI (S5:E4) / 3.2.2023.

 
SMALL TALK - Sissi ( :ee: Eesti Laul 2023 ): Lighthouse is all about grief

 

PZE 2023 CHODINE REAKCIJE #2: Savo Perović, Filip Baloš, Nađa, Mattia Zanatta i Angela Kassiani

 
Back
Top