fi Finska 2022: The Rasmus - Jezebel

Milos-S

Urednik foruma
Staff member
Global Moderator
OGAE član
Joined
2 Feb 2022
Messages
1,265
Points
118
tlzW40b.png

Finska će svog predstavnika na Pesmi Evrovizije 2022. u Torinu birati na nacionalnom izboru pod nazivom Uuden Musiikin Kilpailu 2022. Sedam pesama će se takmičiti u finalu koje će se održati 26. februara, a pobednik će biti izabran kombinacijom glasova internacionalnog žirija i glasova publike.​
  • Bess - Ram pam pam
  • Cyan Kicks - Hurricane
  • Isaac Sene - Kuuma jäbä
  • Olivera - Thank God I'm an Atheist
  • The Rasmus - Jezebel
  • Tommi Läntinen - Elämä kantaa mua
  • Younghearted - Sun numero
Pesme se mogu čuti na zvaničnom YouTube kanaluUuden Musiikin Kilpailu.
 
Last edited by a moderator:
Najbolje nf ove godine. Glavni favorit mi je Hurricane, ali nazalost zna se ko pobedjuje.

1. Hurricane
2. Thank God I'm an Atheist
3. Ram pam pam
4. Jezebel
5. Kuuma jäbä
6. Sun numero
7. Elämä kantaa mua
 
Fino NF, ove prve 3 volim ka' da su mi iz kuće.

Screenshot_20220206-005238_Discord.jpg
 
Najbolje nacionalno finale ove sezone i još uvijek nisam na čisto s time tko mi je favorit jer se stalno rotiraju. Od sjajne Hurricane koja zvuči fantastično, maltene kao himna neke supkulture, pa onda dakako Jezebel i sjajni The Rasmus, preslatka Sun numero s melankoličnim vajbom i Kuma j*be koja gori.

Ostalo troje malo kaska ali su itekako dobre pjesme, kod Ateistice mi je super priča koju priča, Bess je možda i najkarizmatičnija od svih sudionika, a Elama kantaa mua je veoma simpatičan rock šlagerčić i super je energija koju Tommi nosi.

Veselim se finalu! 🙌
 
Veoma jak izbor.
Bio bih zadovoljan sa Jezebel i Hurricane.
 
1. Hurricane
2. Sun numero
3. Jezebel
4. Ram pam pam
5. Thank God I’m an Atheist
6. Kuuma jäbä
7. Elämä kantaa mua

Prve dve mi se podjednako sviđaju. Rasmus kao blast from the past...Finci zaista odlični ove godine 👏
 
1. Hurricane
2. Ram pam pam
3. Thank God I'm an Atheist
4. Kuuma jäbä
5. Jezebel
6. San numero
7. Elämä kantaa mua

Meni Jezabel i nije nešto, ali pobedjuje 100%
 
The Rasmus definitivno najbolji, ne bih se bunila ni da pobede Cyan Kicks ili Bess..
Jedino mi se baš ne dopada Isaac Sene.
 
Zao mi je, ali mi je "Jezebel" bacio u senku ostale pesme i sigurno ce mi biti jedan od favorita ukoliko odu na ESC.
Na prvo slusanje sam bio pomalo "razocaran" sto nije malo jaci zvuk. Medjutim, sad mi je odlicna i svidja mi se sto se u prvom refrenu ne ponavlja "Jezebel" nego kasnije. Uzivo ocekujem da budu u punom sjaju.
 
YLE je obezbedio prenos finskog izbora s komentatorima na 6 jezika: finski, švedski, engleski, ruski, oba sami jezika. TenTV u Španiji će prenositi takmičenje na španskom.

Izvor: YLE

Svaka čast!
 
Navijam za Hurricane, ubjedljivo najbolja, a nisam oduševljena sa UMK-om kao svi lol
 
Kakav divan NF, nijedna pjesma nije loša, i dosta je raznovrsno, za svakog po nešto. Moji favoriti su očekivano Hurricane i Jezebel
 
The Rasmus (ocekivano) moji apsolutni favoriti ovde. Nije mi toliko jaka pesma kao proslogodisnja Blind Chanelova ali bice mi pri vrhu sigurno. A imaju sanse i za top 10. Veliko ime + dobra pesma - win-win kombinacija.
 
Back
Top