fi Finska 2022: The Rasmus - Jezebel

Olivera - "Thank God I'm an Atheist" ima izuzetno kvalitetan tekst! (y)
Ovo je numera koju bih izdvojio ovde i voleo videti na Evroviziji, naravno uz pretpostavku da prethodno zadovolji vokalni kriterijum..
 
Pitam se da li ce 57% sansi za pobedu The Rasmus biti dovoljne?🤔 Nadam se da nece i ovde omanuti.

Skoro kad je izasla pesma ("Jezebel") sam postavio da mi tako zvoni i cesto namerno pustim da mi duze zvoni. 😬
 
The Rasmus sa tipom pesme zbog kojih i volim da ih slušam, nadam se da neće biti iznenađenja i da će pobediti i doneti Finskoj odličan plasman, odlični su! Simpatične su mi jako i "Ram pam pam" i "Kuuma jaba", ali ovde imam jasnog favorita koji se izdvaja.
 
Rasmus odlični. (y) Druge još nisam slušao. U slučaju pobede na NF, jedina mana mogla bi biti ta što isti žanr ide drugu godinu zaredom.
 
Jedva čekam da čujem, kako će uživo zvučati Olivera - "Thank God I'm an Atheist"... :)
 
@Petar

Čudi me da se tebi ne dopada Olivera - "Thank God I'm an Atheist"? :)
 
Ne znam, nisam uopšte oduševljen. Podseća na Viktorijine pesme od prošle godine, a opet mi je slabija od gotovo svih.
 
  • Wow
Reactions: Mrm
Preslušao Razmusa i očekivano oduševljen. Nadam se da se Finci ove godine neće standardno gubiti kad je reč o glasanju i praviti sranja
 
Preslušao Razmusa i očekivano oduševljen. Nadam se da se Finci ove godine neće standardno gubiti kad je reč o glasanju i praviti sranja
Ne treba im nikako rok, pogotovu ne tako staromodan, nakon Italijanske pobede lani i njihove rok pesme..
 
Rasmus me smirio. Hurricane i Ram pam pam mnogo bolje opcije kao i još par pesama
 
Ne treba im nikako rok, pogotovu ne tako staromodan, nakon Italijanske pobede lani i njihove rok pesme..
Ovo je više pop-rok, dok su Žabari imali znatno žešći zvuk
 
Ja se najviše nadam Hurricane, kakva pesmetina jbt... Odličan nastavak nakon prošlogodišnje kidalice.
 
Sun numero mi je jedna od najljepših pjesama čitave sezone, baš mi je nekako tužnjikava, melankolična, a opet slatka, vjerojatno sve to zbog vokala. I onaj instrumentalni dio na kraju je predivan ❤️
 
Ove godine ce norveski spokenperson citajuci glasove reci and for veri first tajm a big hjurikejn hit jurop. Finland tvelf paint

Eto sto smo mi balkanci propustili prosle godine, samo dasu nam ziriji u nekim tajnjm vezama
 
Sun numero mi je jedna od najljepših pjesama čitave sezone, baš mi je nekako tužnjikava, melankolična, a opet slatka, vjerojatno sve to zbog vokala. I onaj instrumentalni dio na kraju je predivan ❤️
Jeste lepo, da nema "Jezebel", ne bih imao nista protiv da ih predstavljaju.

Kod "Jezebel" mi se dopada sto cak iako ne znas tekst, mozes u refrenu da pevas, izgovaras Jezebel (prateci) i tako ucestvujes u pesmi. Mogu da zamislim da tako publika u Torinu isprati.
 
Back
Top